Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Fontos

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Fontos

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy fiú akivel pár hete beszélgetünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk és kedvelem. (Úgy érzem, hogy ez kölcsönös) Nincsenek unalmas beszélgetéseink, mindig van miről társalogni.

Akadt tegnap azonban egy kis probléma, bunkó voltam és hiába értettem a poént megharagudtam rá és ezt rendesen a tudtára is adtam. A vége az lett, hogy elköszöntünk egymástól.

Szerintetek mi tévő legyek? Úgy érzem, hogyha tovább beszélnénk egy jól működő kapcsolat is lehetne belőle.

Tehát most várjam meg amíg ír vagy én kérjek tőle bocsánatot?

18/L


2016. júl. 6. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánatot...
2016. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te voltál a bunkó, akkor kérj elnézést.
2016. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, kérj tőle bocsánatot.

:)

2016. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte gyerek vagy még, ezért nem hibáztatlak.


Adok neked egy nagyon hasznos tanácsot, amit jobb, ha megfogadsz egész életedre: te most épp nekiálltál taktikázni. Ne tedd, felejtsd el. Ha most megszokod, kapcsolatban is ez fogod csinálni. Bonyolítasz, találgatsz, kombinálsz. Vissza fog ütni. Ismerkedésnél is, kapcsolatban is a legjobb, ha átláthatóan, érthetően, őszintén viselkedsz és ezt várod másoktól is:


Érdekel, hogy mi van vele --> ráírsz.

Bunkó voltál vele --> bocsánatot kérsz.

Tudni akarod, hogy mi érez, mit gondol --> megkérdezed.


Nem pedig találgatsz vagy kivársz.

2016. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig arra gondolj, hogy neked mi esne jól fordított helyzetben. Szerintem az, hogy ha megbántott valaki, akkor bocsánatot kér. Másrészt meg ne csak a kapcsolat lehetősége miatt kérj bocsánatot, hanem azért, mert megbántottad. Az előbb pedig jól írták, ne taktikázz, annak sosincs jó vége.
2016. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánatot kértem
2016. júl. 6. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!