Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne essen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne essen ennyire rosszul? Szinte minden nap megdicsérnek emberek, hogy milyen csinos vagyok, kivéve a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem a kezdetektől nem volt túl bőkezű a bókokkal, ez engem annyira nem is zavart, nem volt valami jó az önértékelésem. De mostanában akármerre forgolódom, mindenki megdicsér, hogy milyen csinos vagyok, néha még azt is mondják, hogy szép. (Nem csak férfiak, nők is.) A férfiak egy külön téma, van 1-2 kedves lovag is, semmi komoly, de tényleg látom, mondják hogy mennyire bejönnék nekik. Én ezt már többször szépen felvezettem a férjemnek, hogy nekem rosszul esik, hogy idegenek dicsérgetnek lépten-nyomon, ő pedig, akitől igazán jól esne, nem teszi.

Azt mondta rá, hogy azért nem, mert nem tudom jól fogadni a bókjait, mindig kételkedtem bennük régen, hogy őszinték -e, visszakérdeztem, hogy tényleg, őszintén mondja-e, hogy jól áll rajtam ez vagy az. Én ezekre nem emlékszem, de nem gondolom, hogy hazudik, tényleg lehet, hogy volt ilyen pár alkalom, nyilván az alacsony önértékelésemből fakadóan. Szóval telnek a hónapok, és nem változtat ezen az egészen. Más férfiak kerülgetnek, hajtom el őket finoman, és ő pedig néha olyan bumfordi stílusban nyilvánul meg felém, hogy csodálkozom, egyszerűen megszokta, hogy az övé vagyok, és mintha már nem értékelné ezt. Nincsenek vitáink, ilyenekről nincs szó, szépen beszélgetünk, van szex is, minőségi, gyerekek is, anyagiak is rendben, és mégis..


Pedig egyszer nemrég szóvá tette, hogy féltékeny xy-ra, merthogy rá gondolna először, mint vetélytárs, mert látja, hogy neki még 2 gyerekkel is kellenék... Csak pislogtam...


nem tudom mit kezdjek vele, a beszéljek vele, már megvolt, és nem lett előre lépés.


Valami női praktika, hogy kapjak TŐLE dicséretet, érdeklődést, vigyen el randira Ő? Nem akarom, hogy más keltse fel az érdeklődésemet, azt akarom, hogy még mindig ő legyen A FÉRFI az életemben!


2016. júl. 8. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy tudod, hogy régen nem fogadtad jól a bókjait, de most máshogy lesz.

Ha meg randira akarsz menni vele, akkor hívd el te, szervezd le te és hozd szóba, hogy legközelebb ő szervezze.

2016. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlandó bókolni, akkor bókolj saját magadnak előtte!

Pl. hogy "de csinos lettem", "szép vagyok, ugye" stb., mindezt magabiztosan, mosolyogva.

Lehet ez most tök bénán hangzik, de amikor a tükör előtt állsz és ezeket mondod hangosan, akkor jó eséllyel féltékeny lesz még a tükörképedre is, mert látja és hallja a bókokat.

Teljesen más, amikor meséled neki és amikor személyesen hallja.

Mindenkinek van valamilyen reakciója arra ha egy magabiztos, szép és csinos nő dicséri magát a tükörben.

2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tetszett! Főképp, mert múlt héten ezt ösztönből csináltam, ahogy elléptem a tükör elől. Mindketten a fürdőben voltunk, még jól meg is nézett, miután kész lettem az outfitemmel, rámnézett, aztán odébb lépett.

Erre én megszólaltam: "Nahát, milyen csinos vagy!", de utána elmebetegnek éreztem magam:-(

2016. júl. 8. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne E/3-ban beszélj magaddal, mert az tényleg elég agybaj gyanús! :D
2016. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*E/2, bocsánat :)
2016. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Megbeszélni már smafu? Ne már!
2016. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szergej, írtam, h. beszéltem vele, és azt is, hogy mi lett az eredménye...ezért kéne praktika..
2016. júl. 8. 17:36
 8/8 Befásultam válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az én párom is ilyen, ne aggódj! Soha egy kedves szót nem kapok tőle. Más férfiaktól, pl kollégáktól sokkal több bókot kapok, meg jól esik, hogy van pár olyan, aki egyértelműen a tudtomra adja, hogy jó lenne, ha a párja én lennék. Ezek jól esnek nagyon, bár rossz, hogy idegen mondja, nem a párom, de én ettől még szeretem. Nekem Ő a legfontosabb, soha eszembe nem jutna, hogy megcsaljam, vagy megbántsam.


Nem vagyunk egyforma emberek, attól még szerethet!

2016. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!