Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősöm (nő), csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismerősöm (nő), csókolózás közben engem bámul, az egyértelmű, hogy féltékennyé akar tenni, vagy hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég óta ismerjük egymást, szerintem bejövök neki mint pasi, nekem is tetszik ő, de soha nem tettem megjegyzést, ami arra utalt volna, hogy többet akarok tőle, mint szimpla haveri/baráti viszony, mivel van fiúja.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?


2016. júl. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátként is ejteném a p..ába. Ilyen hülye játszmákat a tinilányok csinálnak...
2016. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*Régóta
2016. júl. 9. 21:56
 3/4 anonim válasza:
Ha nagyon bejön neked a csaj akkor sztem hagyd , majd ha véget ér a kapcsolata utána nyomulhatsz. mert ha most rászállnál akkor lehet, hogy kiderülne , hogy téves jeleket vettél , és az neked lenne ciki. Az is lehet , hogy csak azért gondoltad , azt , hogy féltékennyé akar tenni , mert belé vagy habarodva és te szeretnéd azt hogy érdekeld őt.
2016. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D hát nagyon nem vagyok belehabarodva. Mikor ez történt, akkor szinte még nem is ismertem, egy egyetemre járunk, lehet így próbálta felkelteni az érdeklődésemet. Tisztán emlékszem, hogy sietve lement a lépcsőn, és ott a fiúját megcsókolta, közben pedig engem figyelt, ahogy jövök le a lépcsőn. Azóta kicsit megismertem, rendes lánynak tűnik, bár lehet tévedek :D. Szóval nem úgy volt, hogy vadul csókoóztak, és közben ördögi szemekkel engem bámult, mint valami szappanoperába, hanem inkább olyan szájrapuszi, kis csók, ölelés, és közben engem figyelt, akkor még nem is tetszett őszintén megmondom. Most egész helyesnek találom, és a rövid beszélgetésenkből azt szűrtem le, hogy nagyon rendes lány, de mint mondtam lehet tévedek XD
2016. júl. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!