Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
Itt összejöttem egy lányal úgy volt hogy járunk,de miután befizette magát a Balaton Sound-ra 4 napra,ott nem is egy pasasal kezdett el smárolni,hol ott én velem ment el vagy valami ilyesmi.
2016. júl. 12. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha le tudod írni úgy a sztorit, hogy értelmes is legyen, talán még véleményem is lenne róla. Így csak annyit értek, hogy lelépett, és ahogy olvasom, amit és ahogy írsz, felmerül, hogy okkal tette.
2016. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Valami ilyesmi? Ott voltál vagy nem?

Amúgy gratula a csajhoz! :(

2016. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát itt sem lesz aranylakodalom, a macska rúgja meg....:(
2016. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Rib..n! Hagyd a fenébe. Úgyis csak megcsalna, ha összejönnétek.
2016. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy terveztem hogy legalább végig beszélgessük a 4 napot és több figyelmet szentelünk egymásnak. De sajna nem tudott ellenálni ezek szerint a helyes pasiknak..
2016. júl. 12. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Végigbeszélgesssssük? Hát ilyen egy bugrissal én se akarnék beszélgetni :DD


De most komolyan, a Soundra menni, hogy jókat beszélgessetek, nóóóóórmáááális???



Amúgy ilyenkor szokott kiderülni, hogy szó se volt olyanról, hogy ti együtt vagytok:D

2016. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Balaton sound nàlam kizàró tényező, amelyik csaj oda megy az vagy drogos vagy ribbanc vagy mindkettő. Tudom, mert tapasztalatból ìrom. Tavaly mindkettőhöz volt szerencsém. Egyik cuccos ribbi volt be is vallotta miutàn taliztunk spontàn dőlt az orràból a vér, màsik simàn ribbi, de régen cuccozott is. Utóbbi jàrni akart velem, de sound nagyobb csàbìtàs volt neki :D hozzàteszem egyiket sem sajnàlom. Szerintem te se tedd
2016. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 14:55


Igazad van! Előtte levő hozzászolónak,képzeld én beszélgetni is szoktam,nem csak baszélgetni..

2016. júl. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!