Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nekünk nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk nőknek olyan szőrtelennek lenni mint egy 8 éves kislány?

Figyelt kérdés

Miert az a normalis, hogy csupaszok legyünk mint a békák? Havi gyantazas, vagy heti több borotválás.

Főleg az intim területen való szőrtelenítés zavar (nem bírja a bőröm)


VÉLEMÉNYEK?



2016. júl. 13. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
60%
Mert ez a trend. Ha nem birja a borod, ne borotvàld, ne gyantàzd. Max szedd le géppel s kész. Az intim szorzetre értem.
2016. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell. Hordd úgy, ahogy neked kényelmes.
2016. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
9%

Mert így szép, így vonzó.


Miért kell egy férfinek kockahasat csinálni?

2016. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy agyrém! Nekem nincs ilyen elvárásom. Persze legyen ápolt egy nő szóval, szőrös láb így nyáron nem díjazott. Intim területen kifejezetten élvezem ha van. Bár ebben is meghagyom a döntésjogát. De azért felszoktam hívni rá a figyelmet, hogy nálam az nyerő. Sokkal inkább legyen szőrös, mint kipattogott és a csupasz amúgy se tetszik, pont ahogy írtad gyerekszint az nem nőies. 26/F
2016. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
0%

IGÉNYESSÉG - INTENSITY.

Ez neked ha gondot okoz ott komoly bajok vannak,ez nem lenne szabad gond legyen.

2016. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
9%
maradj csak szőrös, és panaszkodj, mint azok a 200 kilós hájas pasik, hogy senkinek nem kellenek, s nem értik miért.
2016. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
93%

Az igenyesseg es a szortelenites ket kulon dolog

A csupaszsag trend

Az igenyesseg trend felett all :-)


Szemely szerint nem szeretem a csupaszt ... Az szamomra nem vonzo

Egy no legyen no ne.pedig kislany

2016. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell, neked jogod van szőrösnek maradni. A férfiaknak viszont joguk van olyan nőt választani, aki rendszeresen szőrtelenít.
2016. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy nekem nőként férfiakon sem tetszik mondjuk a fanszőrzetre hasonlító mellkasszőr vagy a bundazoknira hajazó lábszőr, ezért tényleg nem fair.


Ha undorító a szőr, akkor független a nemtől. Nem mondom azt, hogy fúj, fülzsír, ja, de férfi vagy, akkor jó, vagy juj, takony, ő, de női, akkor minden oké.

2016. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
90%
Engem még a lábszőr se zavarna. Végül is az a természetes, csak a média arra kondicionálta a férfiak és a nők agyát, hogy a szőrtelen láb és test a természetes.
2016. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!