Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt komolyan gondolta? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta? A párommal 3év 8hónapja vagyunk együtt! Én 17 még szinte gyerek vagyok ő már 22 dee ő is az! Azt mondta hogy szeretne ha lenne baba mondtam neki hogy nem isten ments még!

Figyelt kérdés
Ő meg összeveszett velem hogy majd keress olyat aki szül neki!
2010. ápr. 16. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Én 14 15 között voltam mikor összetalálkoztunk! és majdnem 2 éve vagyunk együtt. Mikor betöltöm a 16-ot (nem sokára) összefogunk házasodni. Ő 26 éves. Ha úgy adódik, hogy lesz gyerekünk, akkor annak nagyon fogunk örülni. De ez én vagyok, ha te még nem szertnél, akkor a barátodnak ezt meg kell értenie ha szeret. De azért szerintem akárki akármit mond 24-25 után már nem nem olyan jó első gyereket szülni. Biológiai szempontból is az ez előtti időszak a legmegfelelőbb.

És régen így is volt, csak a mai ts túl sokat vár el, először mindig csak az anyagiakról akarnak gondoskodni és ezért tartunk ott ahol vagyunk, népességfogyás, elöregedés.

Miért van az, hogy mi panaszkodunk és nem merünk vállalni még egy gyereket sem, miközben Indiában sokkal nagyobb nyomorba 9-10 is születik?

2010. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez durva.. minek 16 évesen összeházasodni??
2010. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utlsóelőtti, ez durva.. minek 16 évesen összeházasodni??
2015. jan. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem ha azzal fenyegetőik, hogy elhagy, ha nem szülsz neki, akkor ott valami baj van a kapcsolattal...
2015. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!