Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nők titeket taszit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nők titeket taszit a szoros mellkas, has, vall, hat? Ez okozhat tarskeresesi problemat?

Figyelt kérdés

A vallamon es kornyeken szorszalak vannak es a hatam 2 szele is szoros. Meg a mellkasom es hasam az nagy dzsungeles. Nagyon zavar engem.


Tudtok javasolni ferfi kozmetikust? Arra gondoltam, hogy a mellkasomrol es a hasamrol leszeden en es a hatamrol kozmetikus. Milyen gyantat javasoltok otthonra es, hogy kell hasznalni?


28f


2016. júl. 24. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges, aki nem szereti annál biztosan zavaró, aki meg szereti, annál meg nyilván előny.


Párom szőrös, és szeretem. 3 és fél éve együtt vagyunk.


Kérdés: mit nem szeretsz a szőrös mellkasodban? Hogy annyira nem trendi? Vagy mert cikinek találod?

2016. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Strandra nem igazan mennek el. Inkabb a hatam es vallam zavar. Lehet a mellkason meghagyom es veszek egy gepet es rovidre nyirom. De a hatamnal gyanta lesz.
2016. júl. 24. 13:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Könnyen megégetheted magad, intézze azt is a kozmetikus. Ha mindenképp otthon akarod akkor ne lehúzhatós Veetet vegyél, mert semmire nem jó. Olyat vegyél amit fel kell megelítaeni, a veetes még az én gyente női szőrömet sem tépi ki, és rajta marad a gyanta 20%-a, amit szószerint kapargatni kell.


Eddig panaszkodtak a nők? Engem a mellkason nem zavarna, de háton és hason igen.


Az ilyen határeset, ez még tetszik: [link]

2016. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt inkább majd az aktuális partneredtől kérdezd meg.

Nyilván nem úgy indítasz ismerkedésnél, hogy "Hello, szőrös a hátam." Lehet találsz olyat, akinek így is jó, lehet meg fog kérni, hogy menj el gyantáztatni. Vagy az is lehet, hogy beül mögéd a kádba és leborotválja neked.


Akkor szedd le, ha Téged zavar. Ha nem zavar, várd meg mit mond rá a csajod.

2016. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt panasz. 5-8-10 eve a hatam nem volt szorszalas. A kepen lathato hapsi sportos izmos es a hasa is szoros. Kb olyan nekem is csak en nem vagyok sportos. ;)
2016. júl. 24. 13:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Borotvat biztos nem fogok hasznalni.
2016. júl. 24. 13:26
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem nem igazán érdekel.

Az előző pasim szőrös volt mindenhol. Szerintem őt jobban zavarta, mint engem.


Bármelyik kozmetikus legyantáz, ehhez nem kell nagy tudás. Szerintem ne próbálkozz meg vele otthon. Főleg a hátadon, kicsit macerás lesz.

2016. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nagyon tetszik :D Exemnek is nagyon szőrös a mellkasa, a háta is, de N zavart. Fürdéskor a mellkasán lévő szőrbe rajzolgattam szívet még ilyenek :D Szóval nekem bejön.

22/L

2016. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A hatamat kozmetikusra biznam. Mellkasomat en magam oldanam meg. Tudd valaki kozmetikust javasolni? Erre eddig senki nem valaszolt. Budapesten aktualis.
2016. júl. 24. 13:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jó pasi vagy, akkor a szőr csak jobbá tesz :D Izmokon nagyon férfias. Szóval taszítani nem taszít, de férfifüggő. Ha a férfi maga nem taszít szőrösen se fog.

De van, akiken csak tovább ront.

2016. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!