Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Megtetszett a neten egy lány és szeretném megismerni. Elég idös vagyok már ahhoz hogy facebookon irogassak ismeretlen lányoknak igy jo lenne személyesen találkozni vele.

Van közös ismerösünk de nincsenel állando beszélö viszonyban. Nem igazán lehetséges hogy valami rendezvényen összefussak vele ugyhogy tanácstalan vagyok.

Ti mit csinálnátok?

19/F


2016. júl. 24. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor pedig kénytelen leszel facebookon ráírni..vagy ha van közös ismerősötök, érdeklődj nála..más ötletem hirtelen nincs.. de szerintem írj rá,mit veszíthetsz?
2016. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincsenek állandó beszélő viszonyban, még kérhetnél tanácsot a közös ismerőstől. Ő azért biztos többet tud róla a semminél. Talán ötlete is lenne, hogyan ismerhetnéd meg egy "véletlen" találkozás alkalmával.
2016. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!