Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól működő távkapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő távkapcsolat, vagy együtt, de sok megpróbáltatással, veszekedéssel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban élek, és minden teljesen jó köztünk, hétvégente találkozunk. 3hónap alatt egy veszekedésünk sem volt, és nem is hiszem, hogy lesz. Mindent meg tudunk beszélni. :)
2010. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

15 éves vagyok és van egy 16 hónapos kapcsolatom. mostanában mi is összeveszünk ilyen apró hülyeségeken. de nagyon szeretem és ha elveszíteném akkor nem is tudom mi lenne velem. hiába vagyok 15 éves én vele akarok lenni. nem azt mondom örökké de még sok sok évig igen!(:

Mennyit találkoztok 1 héten? Be szoktatok valahova ülni beszélgetni, szórakozni? Nagyon durva dolgokon vesztek össze?

2010. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyok együtt barátommal, távkapcs és nem is kicsi táv... És nagyon jól megvagyunk. :) 18/L
2010. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!