Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szeritnem válik egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szeritnem válik egyre inkább hasonlóvá az összes ember?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre az utóbbi 1-2 évben magamon, hogy egyre kevesebb lány van aki meg tud fogni valamivel, mert azt érzem, hogy nincs miért annyira odalenni akárkiért is, mert úgyis van még 1000 számra több szinte teljesen hasonló másik. Kicsit olyan számomra, mintha valami szabványban lenne rögzítve, hogy 2016- ban milyennek kell lennie egy csajnak, és ez engem eléggé lehangol. Nagyon kevés egyedi ember van szerintem, és ez csak egyre kevesebb lesz. Mindeki ugyaolyan autóval jár, midnekinek ugyanolyan telefonja van, ugyanaz az szerintük "trendinek" hitt farmer van mindegyiken, stb. Az utcán ha végigmegyek akkor 10-ből 7-8 embernél azt látom, hogy lefelé lógatja a fejét, és éppen chat-el valakivel. Nyilván ettől nekem is rosszabb lesz a kedvem. Csak egyszerűen felnőttem, vagy tényleg k..a rossz irányba tart ez a világ? Ti hogy látjátok ezeket a dolgokat, mit tapasztaltok?

2016. júl. 29. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Csak felismerted a divathóbortokat :)


Tulajdonképpen ezzel semmi gond. Mármint veled. A nők sokkal jobban szeretnek olyan férfiakkal ismerkedni, aki egyedinek és különlegesnek látja őket. Te kiválasztod őt, nem csak ráböksz egyre a sok közül. Ez nagy dolog, mondjon bárki bármit.


Egyébként mindig is voltak divatok, amiknek a tömeg hódolt, de tény, hogy szerintem sem erre kéne tartania a világnak.

2016. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy divatok végülis mindig voltak. Valószínűleg 30 éve meg 70 éve is voltak velem egykorúak akik akkoriban éppen így éreztek, csak nyilván nem lehet összehasonlítani, mert mindenki csak egyszer fiatal :)
2016. júl. 29. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Meg ne felejtsd el azt sem, hogy idővel azért az erkölcsök úgy kitisztulnak, mint a huzat.

Néha azon csodálkozom, hogy egyáltalán hogyan is történt ez a családalapítás dolog, ha mindenki ennyire szent volt. :D

2016. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt elismerem, hogy ebben is van valami..
2016. júl. 29. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj nem is az, hogy kb az összes ember egyforma, hanem hogy ennek ellenére mindegyik azt hiszi, hogy ő micsoda egyediség.
2016. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*egyéniséget akartam írni
2016. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt pl. nem tudom, hogy azt hiszeik-e. Viszont ha ez így van, akkor az baj, mert akkor még képzavarban is vannak saját magukkal, vagy csukott szemmel járnak az utcán.
2016. júl. 29. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Én hány embert ismertem, aki azt hitte, hogy a gyűlölettel és utálattal ő mennyire kitűnik a sorból, miközben pont ezzel olvadt be a tömegbe. Sokan azt hiszik, hogy a gyűlölet a lázadás, közben az pont hogy a sorba állást jelenti.
2016. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Globalizáció. Hallottál róla?? Üdv 2016-ban! :)
2016. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen ha külcsíny alapján nézed akkor tényleg azt látod, hogy hasonló emberek járkálnak mindenütt.


És értem mire gondolsz, de ez valahol teljesen érthető is. Nincs idejük az embereknek arra, hogy maguk varrják a cuccaikat vagy mobilt hàzilag gyártsanak a divat pedig mindig változó. Van pár uralkodó nagy cég ahol ugyanazokat lehet nagyjából kapni és slussz.

Ugyanez a trend a szépségszalonokban, fodrászatokban is.


A programozottság minden szinten jelen van külsőleg, ráadásul az ember utánzó természetű.


Egyébként az un. "nagy egyéniségeket" nem fogod kiszúrni a tömegből, mert nem feltétlenül fognak pávatollat hordani a fejükön vagy vagy más extrém jelleggel bírni.

Sőt, megfigyelheted pont a gagyi fogja megtenni. Ő vonja magára a figyelmet mindenáron.

Az érték az rejtett.

Nem csak az embereknél bárminél. Sajnos venni kell a fáradságot és megkeresni. Ha nyitottan jársz kelsz, biztos fogsz találni.

2016. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!