Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom feldolgozni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, ő kezdeményezte ami köztünk történt. Azt mondta nem vagyok az esete, legyen ez egy laza kapcsolat én mégis egyik pillanatról a másikra beleszerettem. A családja előtt szégyellt, nem mutatott be nekik, le kellett lépnem mielőtt hazaértek, ha otthon voltak nem mehettem fel hozzájuk vagy ha felhívtam és éppen ott volt valaki 5 másodperc alatt lerázott, hogy most nem beszélhet.

Tudom, itt véget kellett volna vetnem az egésznek, de soha nem szerettem még ennyire senkit.

Teljesen tönkretett lelkileg és érzelmileg, fogytam 10 kg-t, nem tudtam aludni, állandó bizonytalanságban voltam, hogy vajon akar-e még látni.

Aztán most kiment külföldre dolgozni és soha többet nem fogom látni. Egyszerűen ezt nem bírom elviselni, bele fogok őrülni.

Megszakította velem a kapcsolatot egy időre, abba is beleőrültem, viszont ha beszélgetünk se jó.

Én próbáltam ismerkedni más fiúkkal, de egyik sem érdekes, nem fogott meg bennük semmi, és egyik se lesz ugyanilyen, mint ő volt.

Mihez kezdjek ezek után? Semmihez nincs már kedvem.



2016. aug. 1. 20:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mocskos mód kihasználta, hogy belé szerettem. Többször is figyelmeztettem, hogy vegyen vissza, mert bele fogok szeretni, de nem tette. Megkérdeztem miért művelte velem ezt az egészet és azt mondta, hogy magányos volt. Szerintem direkt csinálta.
2016. aug. 1. 20:08
 2/23 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid?
2016. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak felszínesek sajnos. Egy igaz van, de ő is kiment külföldre.
2016. aug. 1. 20:11
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem megy, akkor mit szólsz egy pszichológushoz?


Amúgy mennyire friss ez?

2016. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
"egyik se lesz ugyanilyen, mint ő volt. " - te komolyan valaki olyat akarsz még egyszer, aki szégyell, és csak kihasznál? Szedd már össze magad. Annyi ilyen takony van a világon... kezdj magaddal valamit. Új hobbit, új nyelvet megtanulni, új munka, új emberek megismerése... mert ha nem teszed, akkor tönkremész egy ilyen senkiházi kispöts miatt. Komolyan ez megéri neked?!!!
2016. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja nem találkoztunk. A pszichológus úgyis csak azt mondaná, hogy felejtsem el, meg az idő megoldja.
2016. aug. 1. 20:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
pszichológusnak nem ez a dolga, hogy ezt mondja.
2016. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy szégyellt és kihasznált nagyon kedves, rendes srác, tudom nehéz elhinni, de tőle több törődést kaptam, mint bárkitől egész életemben. Arról meg nem tehetett, hogy nem vagyok az esete, csak akkor nem tudom miért kezdeményezett.
2016. aug. 1. 20:27
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Először magadnak kell mrgbocsátanod.

Másképp nem megy.

Hibáztál.

Van ilyen, emberből vagy.

Fel a fejjel :)

2016. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
El fog múlni ne aggódj! Foglald le magad, keress hobbit, írj verset, vagy akármi, csak ne gondolj erre a kis pötsre. Ez a gyerek csak kihasznált, és csúnyán össze kaszálta a belső kis világodat. Hidd el, jönni fog valaki, akinek valóban az esete vagy, és meg fogja mutatni, h milyen is az amikor úgy istenigazából szeretnek!! És akkor majd rá fogsz jönni, h ez a gyerek csak egy kanos kis f#sz volt, semmi több. Mert ha tudta jól, h nem vagy az esete, ennek ellenére mégis belement veled a "kapcsolatba" és így kihasznált akkor egy gerinctelen ember. Lehet, h ezzel maradandó sérüléseket okozott a lelkedben, amit nagyon nehéz lesz egy normális srácnak kigyógyítani. Az meg, h amikor kettesben voltatok és akkor kedves volt, ne tévesszen meg, a srácok (főleg az ilyen gerinctelenek) még a csillagokat is lehozzák az égről, ha kilátásban van egy punci. Na de majd megtanulod.
2016. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!