Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy viszonyultok a molett, ducibb csajokhoz?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Leírom bővebben mi zavar és mi vonz a ducibb csajokban. Kíváncsi lennék, ti hogyan viszonyultok hozzájuk?


Nem mondom, hogy "csajozógép" vagyok, de elég sokat vagyok lányok társaságában. Sok közülük duci, és sokszor próbálnak közeledni hozzám, éreztetik, hogy tetszem meg szeretnék ha felfigyelnék rájuk stb.

Mindjárt az elején elmondanám, hogy alapvetően nekem nem jönnek be a "kövér" csajok. Ezért a kijelentésemért most lehet útálni, meg bunkónak tartani, de ez van, bocs nem tehetek róla. :)

DE! Azt is el kell mondanom, hogy nagyon sz.ar érzés elutasítani egy ilyen lányt, főleg azért, mert legalább 90%-ban elmondható (legalábbis az én tapasztalatim szerint), hogy az ilyen lányok sokkal kedvesebbek, szerényebbek, aranyosabbak, megértőbbek és kevésbé beképzeltek mint bombázó társaik. Sokan közülük nagyon szépek, mármint ha ledobnának pár kilót...


Nem is ragoznám túl... A lényeg, hogy engem kicsit bánt, néha, hogy vissza kell utasítanom az ilyen csajok közeledését, és csak barátságot tudok elképzelin velük. Dehát ez van, ha valaki nem tetszik külsőre azzal úgysem működne egy párkapcsolat...


Lehet csak én vagyok érzékeny, hogy ilyen dolgok zavarnak? :)

Srácok, ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Persze lányok véleményét is várom...



---------------------------------------------------------

(

ja és nem vagyok:

- terhes,

- homár,

- emos,

- biszex,

- nekrofil,

- stb. mielött valami degenerált ilyet kommentelne :D

(és semmi bajom a "nem heterókkal" mielött ezért is beszólna valaki :D)

)


Köszi előre is a válaszokat!


2010. ápr. 18. 23:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
szerintem chuck norris
2010. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
medvedisznóembert kihagytad.
2010. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

hát egy olyan csajjal aki hozzám képest kövér avval nem tudnék elképzelni egy kapcsolatott:D

most gondolj bele vagyok 68kg a csaj meg mondjuk 80-90 azt az rámül huu meg se tudnék mozdulni örük ha leszáll:D

de barátság attol független az mér ne abba nincs semmi rossz:D

üdv:17/f

2010. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
De, terhes vagy!
2010. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ejj, tudtam, hogy valmi kimaradt :D

na, de egy kis komolyságot kérnék ha lehet :)

2010. ápr. 18. 23:22
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 23:21:


kösz tudom, kedves tőled, te is :)

2010. ápr. 18. 23:24
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ne szarjál már. Normális, hogy visszautasítod. Ez az élet rendje. Csak azért kedvesebbek, mert őket mindenki visszautasítja, és örülnek 1-2 jó szónak is. De ne félj, ha egyszer mondjuk kemény munkával valamelyik kövér csaj bombázóvá alakul, akkor pont olyan lesz, mint a többi.
2010. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ma 23:21: bocs nem neked szántam , hanem a terhesesnek :P
2010. ápr. 18. 23:25
 9/27 anonim válasza:
10%
ajlavju
2010. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

amugy azt mondják nagy test nagy élvezet:D

de én nem próbálnám ki egy duci csajjal...

egyik haverom bele ment egy 120kg nővel egy ilyen 1 északás cucba azt utána elmondta...azt mondta hogy örült hogy megszabadult meg ugy kellet a hasát hajtogatni mert nem találta a lyukat:D

2010. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!