Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha visszamosolyogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha visszamosolyogtok egy idegen srácra, az azt jelenti, hogy örülnétek, ha odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül
2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt is jelentheti, hogy csak elbambultam, vagy valami olyat olvastam a könyvben, ami nálam van, amire felnéztem és elmosolyodtam, és ő pont ott volt a látókörömben, de a mosoly a gondolataimnak szólt.
2016. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos
2016. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran mosolygok össze idegenekkel, akik visszamosolyognak. Úristen, még férfiak is néha... meleg vagyok? :D :D


Amúgy nem, szerintem ez teljesen ártalmatlan. Mosolyogj, és a világ visszamosolyog rád! :)


30/F

2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos csak a mögöttem lévő sármos férfire mosolyog XD

na jóó nem... de mondjuk pozitív jelzés az biztos, szóval próba-cseresznye alapon meg lehetne próbálni, legfeljebb mégse azért mosolygott, de veszteni való nincs :)

(az más kérdés, hogy eddig én csak bénáztam, mert még nem sikerült legyőzni, hogy ilyen helyzetekben lépjek is >< )

2016. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mesélek valamit. Néhány évvel ezelőtt reggelente, míg beértem a munkahelyemre, rádiót hallgattam út közben a buszon. Egyik reggel nevetős reggelt csinált az adó, bejátszottak valami jópofa videót, és a nevetésről témázgattak. Aztán olvasgatták be az SMS-eket, amiket a hallgatók küldtek. Egyik hallgató valami olyat írt, hogy látszik, hogy ki hallgatja azt a rádiót, mert azok mind vigyorognak. Én is mosolyogtam a műsoron, jó napindító volt.


De mesélek egy másik sztorit. Én szeretem Rejtő Jenő könyveit. Ugyanabban az évben, amikor ez a nevetős reggel volt, pont A szőke ciklont olvastam, ami nagyon szórakoztató volt számomra, és én utazás közben is szoktam olvasni. Volt olyan eset, hogy 1-1 részt nem bírtam ki, és széles vigyorral vagy kuncogva néztem fel a könyv lapjaiból, és újra meg újra lejátszottam gondolatban a jelenetet. Néhány utas tekintetéből azt olvastam ki, hogy biztos nem vagyok normális, amiért nevetgélek magamban. Minden esetre életem egyik legjobb olvasmányélménye volt az a könyv.

2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, sőt. Én pl reflexből mosolygok, ha összeakad a szemem valakiével az utcán. De ha véletlen volt, akkor utána szinte rögtön elfordítom a tekintetemet. Olyan is van, hogy nem is arra mosolygok, aki felé nézek, csak bambulok, az is csoda, ha nem megyek neki senkinek. De szerencsére autopilótában hazafelé/munkahelyre ez a funkció is benne van már, szóval aránylag ritkán ütközök másokkal...


Ami már inkább a "gyere már ide" dolog, az az, amikor hosszabb ideig nézzük egymást, direktbe egymást, egymás mosolyára, egyéb arcmozdulataira reagálunk, arc elfordítása helyett maximum kis """szende""" félrenézés van, esetleg pici pirulás, de utána tartom a szemkontaktust. Ez egészen más mint a visszamosolygás.

2016. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!