Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nálatok problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok problémát jelentene ha egy nőnek fiatalabb korában volt egy "durvább" időszaka?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy családon belüli feszültségek, erőszak, szülő betegsége miatt bulizásba, ivásba menekül tinédzserkorában kb 15-16 évesen és tesz olyan dolgokat amikre senki sem lenne büszke. Vidéken élek, tehát itt nagyjából mindenki tud mindent, ami történt és hát baráti körökben hamar terjed az ilyesmi. De azóta sok minden megváltozott, megkomolyodtam, főiskolára járok, van 2 nyelvvizsgám, nem hasonlítok a régi énemre. Titeket visszatartana valakinek a nem túl szép múltja?
2016. aug. 15. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, engem egyáltalán nem érdekelne. Ami megtörtént az megtörtént. Az számít, hogy most milyen. 27F
2016. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

hát a múlt bármikor visszaüthet...nem szeretem az ilyen fajta lányokat, mert mi lesz ha megint jönnek a problémák? megint ilyen dolgokhoz nyúl? sokkal jobban tetszik, ha valaki ezek mellett is képes lett volna erős maradni, vagy más fajta életet élni...


23F

2016. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:

Mennyire hat ez ki a mostani önmagára?

Ha még ez beárnyékolja a jelenlegi életét, akkor nem kezdenék vele.


Ha ettől függetlenül lezárta ezt az időszakot, semmi akadályát nem látnám az ismerkedésnek.

26/F

2016. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit értünk "durvább" időszak alatt? Egyébként nyilván befolyásol a múlt, hiszen az is a részed.
2016. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos az ilyen nőben nagy a megfelelési kényszer, nekem is volt ilyen nőm, mellettem javult meg, de titokban ment az ivászat,pasizás és egy dolgotalan alkeszért hagyott el. Kutyából szalonna nem lesz.
2016. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jövő rejtelem. A múlt történelem. A jelen viszont adomány. Miért zavarna a múltad? Nekem is megvannak a saját sötét emlékeim.
2016. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soha többet nem akarok ilyen életet magamnak. Nagyon szeretethiányos voltam, állandó bulizás úgy hogy másoktól tudtam meg kivel smároltam előző éjjel. Hazudtam, pénzt loptam apámtól, dohányoztam mint a gyárkémény. A családi dolgokba inkább nem mennék bele. Visszatekintve felpofoznám magam, hogy ilyen idióta p*csa voltam és elmenekültem a problémáim elől. Tehát nem fog megtörténni az, hogy megint ezt műveljem mert túl sokat veszítettem de nem fogom elfelejteni.
2016. aug. 15. 21:32
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Hát, ez csak sajnos az, amit mondasz. Ember beszél, kutya ugat.


Ismerkedj valakivel, aztán nézzétek meg. Van kiszemelted úgyis, ha jól gondolom. Hát beszélgess vele, őszintén.

2016. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából el tudom képzelni, hogy milyen voltál. Én biztosan elkerülnélek nagy ívben, pedig egyáltalán nem válogathatok.
2016. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!