Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen körben keressek olyan csinos nőt vagy nőket, akik élveznék hogy dolgoztatnak egy pasit, elvégeztetnek vele minden olyan munkát amihez nincs kedvük?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom egy ilyen alárendelt szerepre. Szórakozóhelyeken próbáltam már határozott csajokhoz odamenni, de azon kívül hogy jót nevettek, nem igazán érdekelte őket. Nagyon izgalmas lenne nekem a háziszolga, vagy esetleg a hétvégi sofőr szerepe:) Milyen körökben, helyeken találhatnék ilyen lányokat? Már arra is gondoltam hogy egyetemi faliújságon meghirdetem magam: Takarítás szexi lányoknál ingyen:))

2016. aug. 15. 21:49
1 2 3
 1/25 Gotland ***** válasza:
2016. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Sosem gondoltam volna, hogy egy pasinak ilyen vágya lehet...
2016. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Bizony, vannak ilyen pasik:) És így rengeteg ideje szabadulna fel annak a nőnek aki kipróbálná. Csak az a kérdés, hol próbáljak meg ebben a témában ismerkedni. Arra is gondoltam hogy olyan helyekre járok bulizni ahol kimondottan csinos nők pénzes pasira vadásznak. Nem azért mert annyira gazdag lennék, de valahogy úgy érzem, talán az ilyen személyiségű nők (akik ilyen módon szeretik kihasználni a férfiakat) szívesebben szolgáltatják ki talán magukat a pasikkal.
2016. aug. 15. 22:07
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Csak ott bukik a helyzet, hogy ehhez a lánynak be kell vonnia téged az életébe. Meglátod hol lakik, akármikor felbukkanhatsz, ha bekattan nálad valami. Ott turkálsz a cuccai között takarítás közben, simán lenyúlhatsz valamit. Esetleg megvered vagy megdugod egy elborult pillanatban. Ezek merültek fel először bennem. Csak akkor vállalnék be hasonlót, ha többen lennénk otthon, egy nálad nagyobb darab pasival, és a személyiszámod meg lakcímed meglenne. Szerintem simán ezermesterként hirdesd magad, és csak annak az ajánlatát fogadd el, akit szexinek tartasz. Minimális árat kérj, 500ftot óránként. Sokan fognak jelentkezni.
2016. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Természetesen előtte párszor találkoznánk, és igen, a személyit és lakcímkártyát is megmutatom, sőt, akár egy pasi is jelen lehet. A bizalom elengedhetetlen, de idővel felépíthető. Akár kezdetben mondjuk csak sofőr lennék, az már manapság az oszkár, blabla car, uber világában már csak nem annyira elképzelhetetlen:) Jogosak a felvetések amúgy teljesen, de szerintem mindez áthidalható.
2016. aug. 15. 23:04
 6/25 anonim ***** válasza:
Mit kérsz Te mindezért cserébe? :)
2016. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Cserébe semmit, nekem ez egy izgalmas sztiuáció önmagában.
2016. aug. 20. 09:11
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem mintha rádbíznám....gyerekfelügyeletet vállalsz? 😂
2016. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondolom nem bíznád rám:)) Hmm, erre nem gondoltam még, de végülis ez abszolút olyasmi amivel könnyebbé tehetem valaki életét. Ugyanakkor nagyfokú bizalom kell ehhez ami csak idővel alakul ki a felek között.
2016. aug. 20. 11:28
 10/25 anonim ***** válasza:

Te nem vagy százas!

Hozzám se érnél de lenyírnád a füvet is ?

2016. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!