Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen más megoldás van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen más megoldás van, hogy a (barát) barátomat ne állítsam olyan választás elé, hogy a barátnője, vagy én?

Figyelt kérdés

Elnézést ha valaki gyerekesnek találja a kérdést, de név nélkül belefér nekem, személyesen meg nincs kitől tanácsot kérnem így maradt ez a lehetőség.


A baráti társaságunk 5 főből állt, valamint mindig az aktuális barátnők voltak jelen az összejöveteleinken.

A legjobb barátomnak már 5 éve megvan a barátnője, a baráti társaság is ezzel egy időben alakult.(kicsit előbb,pár hónappal)

A barátom kapcsolata igazából 2 év után megromlott a lánnyal, onnantól már számtalan szakítás volt, és azóta a srác már csak azt várja,hogy legyen egy jobb, de az istenért sem szakítana.

A barátnője meg persze érzi,hogy nem vele foglalkozik a párja, és a barátaival jobban érzi magát mint vele (sokkal jobban)

Így a társaságból két embert sikeresen kiutált a csaj (nem mondom,hogy csak rajta múlott, voltak más gondok is, de nagyban hozzátett)

Maradtunk hárman barátok, a harmadik srác nem mindig jön ki, így legtöbbször ketten vagyunk, és most én vagyok a következő akit ki kell fúrni.

Ezzel odáig jutott a kedves barátnő,hogy én nem vagyok hajlandó ott tartózkodni ahol ő, nem bírom elviselni.

Valótlan dolgokat nem csak állított, de terjesztett is rólam, és folyamatosan megjegyzéseket tesz, de amint én szólok be neki (mert van miért) akkor kiakad,hogy mekkora arcom van stb...és nekem ebből elegem van.

Nem szeretnék kiszóródni én is ebből a társaságból (igaz akkor lesznek ketten, és abból egy nem mindig megy ki,úgyhogy a barátom egyedül marad a barátnőjével) de úgy érzem,hogy ez lesz a vége.


Most az van,hogy neki választania kell,hogy velem, vagy a barátnőjével van.Ezt a választást meg nem tartom túl korrektnek, mert úgy érzem nem nekem kellene kikényszerítenem a döntést ezzel.

Tudom,hogy velem jobban érzi magát, de azt is,hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét (még), és most szinte választás elé kényszerül.

Barátként ez nem túl inkorrekt?Esetleg más megoldás?


2016. aug. 19. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szr alakért, aki nem képes szakítani és csak jobbat várja titokban, én nem vergődnék. Megérdemli a csaját.
2016. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyet értek az első hozzászólóval, borzalmasan tutyimutyi a barátod. Ha ki akar lépni, lépjen, ne pedig a csajt kínozza (plusz titeket, és magát is).

Ha megoldást akarsz: beszélgess a csajjal kettesben. Mi baja van, mi lehetne a megoldás...etc. Ha ez sem működik, mondd meg barátodnak, hogy majd szóljon, ha ennek véget vetett, mert neked ez nem kell. Addig pedig lógj más barátaiddal, ő meg nyűglődjön nyugodtan magában.

2016. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!