Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam, akivel 25 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam, akivel 25 éve együtt vagyunk miért nem hajlandó visszaigazolni a Facebook-on, hogy kapcsolatban van velem?

Figyelt kérdés

Vártam három hónapot, de akkor sem, azt mondta, minek!

Elsősorban hölgyek, lányok válaszát várom, mert ők látnak át az ilyen női praktikákon, a férfiak túl naivak ehhez, de azért ők is írhatnak



2016. aug. 28. 21:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%

Te sem vagy észlény! :D Főleg, hogy a pasik tudják miért van ez, hiszen "mi" csináljuk.

Egyértelmű, hogy azért, hogy ne lásd mit írunk ki, vagy mások mit írnak az idővonalunkra.

2016. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Negatív! Látom mit ír ki.
2016. aug. 28. 21:53
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Hát mert teljesen mindegy neki.

Vagy azért, mert az orrodnál fogva vezet, vagy mert rá sem nézne másra.

2016. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neki mindegy, de nekem rosszul esik.
2016. aug. 28. 21:57
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Csak azt látod, amit nyilvánosan ír ki.:-)

Amúgy meg komolyan ez a bajod 25 évi együttélés után?? Ki nem sz..rja le, hogy faszbúkon látják-e a kapcsolatodat? Az ismerőseid ennyi idő után vélhetően úgyis tudják, kivel élsz, a többiek meg nem számítanak. Vagy dicsekedni akarsz az asszonnyal?:-)

2016. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Talán mert nem akarja megosztani a magánéletét az egész világgal...
2016. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Sok oka lehet. A FB-ot megnézheti a munkáltatója is, akinek nem akarja az arcába tolni, hogy kivel dug...:)

Nekem elsősorban arról szól egy ilyen publikálás, hogy közlöm a világgal, kivel dugok. Amikor valaki asszonynéven mutatkozik be, akkor is az jut eszembe, hogy most már tudom, kivel dug.:)

2016. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Csak azt látod amit nyilvánosan ír ki? Különböző zárt csoportokban van benne, oda nem látok bele, így bármit kirakhat az üzenőfalra. Kit érdekel. A "nem nyilvános" dolgokat zárt csoportban szokás megbeszélni.
2016. aug. 28. 22:06
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem érdekli, hogy ismeretlenek mit gondolnak a kapcsolatotokról. Mert elég felnőttnek érzi magát ahhoz, hogy ne foglalkozzon ilyen látszat-kérdésekkel. Mert nem a virtuális életnek él. Mert nem tartja fontosnak, vagy kapcsolatotokat döntő kérdésnek, hogy egy egyébként is felületes honlapon kitárja a magánéletét.

Nem kell megsértődni, hidd el.

2016. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

... szóval előbb raknék fel egy erotikus párfotó-sorozatot, és a kép mellé írnám a nevedet, mint az adatlapomra, hoyg XY-nnal vagyok kapcsolatban.

Lehet a dolog mögött többszerelmű hajlam is, és nem akarja kitúrni a szívéből az ovis szerelmét...:) Nem akar kiemelni EGY valakit a sok szerelme közül - akkor sem, ha a többiekkel most nincsen kapcsolata.

2016. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!