Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam, akivel 25 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam, akivel 25 éve együtt vagyunk miért nem hajlandó visszaigazolni a Facebook-on, hogy kapcsolatban van velem?

Figyelt kérdés

Vártam három hónapot, de akkor sem, azt mondta, minek!

Elsősorban hölgyek, lányok válaszát várom, mert ők látnak át az ilyen női praktikákon, a férfiak túl naivak ehhez, de azért ők is írhatnak



2016. aug. 28. 21:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a kérdező férfi, uttsó.:-)
2016. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Röviden: Hupasztmek.
2016. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Férfi is lehet hülyepitsa.
2016. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Férfi is lehet hülyepitsa."


Jogos.:-)

2016. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

1. Nem erdekli, nem tartja fontosnak


2.Szeretne, ha nem derulne ki, hogy kapcsolata van


3.Elismeri hogy kapcsolata van, csak nem szeretne tudatni a vilagbal, h kivel


4.Nem tudja hogy kell visszaigazolni


A fenti verziok mindegyike elofordulhat, barmilyen okbol kifolyolag en nem tulajdonitanek ennek nagy jelentoseget, foleg nem 25 ev utan de teny, hogy erdekes, mert ha nem erdekli akkor semmibol nem allna neki h visszaigazoljon:-)


Azert sztem ennyibol meg nem kene tul nagy konkluziokat levonni, ha ezen kivul minden rendben van koztetek:-)

2016. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami engem "nem érdekel", meg nekem "nem fontos", de a párom szeretné valami miatt, akkor teljesen evidens, hogy a kedvéért belemegyek..
2016. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Girgoy ***** válasza:

Most őszintén, mi fontosabb: a virtuális világ vagy a valós?


(A mai kor nagy dilemmája...)


Ha egyébként jóban vagytok, nincs semmi gond, én magasból leszrnám, mit jelez a fb-on, és nem pörögnék ezen. Megbízol amúgy benne?

2016. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Erdekes,van egy par,ok is elettarsak csak,kb 14 eve.3 gyerekkel.

A no egyedulallonak vallja magat,a parja csak ismerose.

A parja viszont" tars" nak jelolte,amit visszaigazolt...kesobb visszavonta,de azert szurken latszik a neve,csak a kep tunt el.

Itt az a szitu,higy regebben a nonek vilt egy idosebb nos ember szeretoje,aki dobta...

A bolond parja meg nem rugta ki,sztem a ni ezzel tuntet hogy csak kenyszerbol van vele,nem ismeri el,hogy kapcsolatban vannak..

2016. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28: Jogos, végülis a FB csak egy kapcsolat jelzését teszi lehetővé, az említett ismerősöd pedig kreatív.:)


A zs..ószoftver retteg a törzsközösség visszatérésétől - és úgy látszik a mozaikcsaládoktól is.:)

2016. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!