Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az egész? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az egész? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az exemmel elég szigorúan kerültük egymást egy pár hónapig, múlthéten azonban minden megváltozott. Zavaros így ez az egész, úgyhogy privátban bővebben kifejteném, mert az exem elég gyakran lesi a gyakorit és nem akarok lebukni.
2016. szept. 2. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész számoknak nevezzük a 0,1,2, … és −1,−2, … számokat. Az egész számok halmazának tehát részhalmaza a természetes számok halmaza.
2016. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elmés válasz, azonban nem erre lennék kíváncsi. sajnos küldés előtt nem ellenőriztem a címet, de utána rögtön észrevettem a névmás hiányát.
2016. szept. 2. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted, ha gondolod.
2016. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!