Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem köszöntött ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem köszöntött ma fel a születésnapomon. Nem jelentek semmit neki ezek szerint?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Minden évben ő volt az első aki írt, telefonált nekem ezen a napon.

Találkozni nem tudunk, mert nem egy városban lakunk. De még beszélgetés szintjén sem keresett ma ami nem jellemző.

Nem ajándékot várok soha. Csak jól esett volna ha eszébe jutok. Tudom gyerekes de már a sírás kerülget.

Én mikor írjak neki ma? (Nem ezzel kapcsolatban). Vagy ne beszéljünk ma inkább?

22L


2016. szept. 8. 16:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem csodálom, hogy ki vagy bukva. De nem lehet, hogy csak meglepetést tervez és azért "lapít"?
2016. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Lehet csak elfelejtette, megesik az ilyen.. de ebből még nem következik az, hogy semmit se jelentenél neki. Nem véletlenül van veled 4 éve. Próbálj meg megnyugodni.


Boldog Szülinapot neked!

2016. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Találkozni nem tudunk ma sajnos. Már fél 5 van... ha eddig nem voltam eszében, szerintem nem is leszek. :(
2016. szept. 8. 16:36
 4/31 A kérdező kommentje:
#3: köszönöm!:)
2016. szept. 8. 16:37
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes a barátod, lehet, már nem vagy annyira fontos neki, hogy első dolga legyen?


Én azért azt mondom: Sana mutlu yıllar diliyorum!

:)

2016. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Figyel, vannak emberek, akik nem tudják ezeket a dátumokat fejben tartani, én is ilyen vagyok. Mondhatjuk, ez a gyenge pontom. Nem figyelmetlenség egyszerűen így vagyok kódolva.

Persze, Neked nagyon fontos lenne, mert ő a szerelmed és elvárható, megértem, de nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Fel a fejjel, ahogy írták előttem, nem véletlen vagytok már ennyi ideje együtt :)


ui: Nekem is ma van a szülinapom :P Éljen szeptember 8 :D

2016. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hát azért 50 év után még megérti az ember, de 4 év után... Én se vagyok toppon a dátumokkal, hát létezik naptár a világon, felírom magamnak vagy a telefonomba. Ráadásul most már a facebook is kijelzi mindenkinek a szülinapját, még annak is, akinek amúgy nem tudod.


Kérdező, szerintem hívd fel, mert csak magadat idegesíted ezzel a várakozással, és kérdezd meg, hogy miért nem köszöntött fel.

2016. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Még annyit se böffentett, hogy boldog szülinapot? Szép. Szerintem ez még a rokonoktól is bántó, nemhogy az ember párjától. Lehet, hogy még estig keres. De akkor is. Azért csak nem annyira elfoglalt, hogy ne tudjon írni egy üzenetet főleg a mai világban..
2016. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem a névnapom van ma. :D

Édesanyámon kívül senkinek se jutott eszebe, még annak a srácnak se aki elmondása szerint nagyon "szeret". :D


U.i.: Éljen szeptember 8. és boldog születésnapot! :) :D

2016. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#7: Nagyon boldog születésnapot neked!!:)

#10: Neked pedig boldog névnapot. Akkor te Mária vagy Adrienn vagy :))


Aranyosak vagytok nagyon!!!

Nekem az a fura hogy még meg sem kérdezte ma, hogy vagyok meg semmiről egy sort sem írt. Most fordult elő először az ilyen. De megpróbálok nem szomorkodni. a szüleimmel meg az öcsémmel most fogunk tortázni úgyis !:)

2016. szept. 8. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!