Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban undorodom a férfiaktól? Visszafordítható még ez a dolog?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség. Ezt szögezzük le az elején. Volt olyan időszak az életemben(mint mindenki másnak),hogy a jó kinézetű pasikra vágytam. De rájöttem nem egy csalódás után,hogy ők nem nekem valók. Túl beképzeltek, nagyképűek,faragatlanok.

Elkezdtem olyan férfiakkal is randizgatni akik külsőre nem igazán jöttek be elsőre. Velük már jobban szót értettem. Pár pasival még hosszabbtávra is terveztem volna.

De utána kiderült róluk néhány dolog.

Pl. Még az exébe szerelmes, csak szexet akar, állandóan féltékennyé akart tenni stb.

Miért mindig az ilyen defektes pasik találnak meg? Lassan már undorodom a férfi nemtől. Néha már hányingerem van tőlük.

Nem vagyok válogatós! Annak is adok esélyt aki külsőre nem a zsánerem. Nem tudom mit kellene tennem. Teljesen tanácstalan vagyok már.



2016. szept. 17. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
Ismerd meg magad. Tudd pontosan mit szeretnél. Azután nem fogsz csalódni
2016. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!