Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szenvedek meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szenvedek meg mindig miatta? Ez mar csak rogeszme lenne?

Figyelt kérdés
Mindossze par honapos kapcsolatrol van szo, aminek 2honapja lett vege. Mig tartott sem volt idealis, hianyerzetem volt, a volt parom hanyagolt, sokat veszekedett ok nelkul. Tudom hogy nem o az idealis par , tulajdonkeppen nem is lenne mit siratnom mert nem volt jo kapcsolat megis hianyzik meg most is pedig ennel sokkal jobbat erdemlek.
2016. szept. 17. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nyilván nem ő hiányzik, hanem az, hogy legyen melletted valaki. Ez természetes, nem érzed jól magad egyedül, magányos vagy. Mivel nem tudsz semmi újba kapaszkodni, a régi hiányzik.
2016. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit tehetnek hogy ne igy legyen? Ismerkedtem a szakitas ota de egyik sem fogott meg , csak azert meg nem szeretnek osszejonni valakivel hogy legyen. Elozo baratom elegge le is rombolta az onbizalmam , sokat sertegetett es ezek is fajnak meg mindig.
2016. szept. 17. 12:21
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
Ennek még kelleni fog idő, ennyi nem elég. Addig igyekezz más valamivel foglalkozni, ez hétről hétre egyszerűbb lesz, de már ne agyalj ezen, ha nem muszáj, az csak visszahúz.
2016. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!