Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik régóta kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik régóta kapcsolatban vagytok, mit szólnátok egy ilyen vallomáshoz?

Figyelt kérdés

Fontos a szöveg, figyelj oda rá és csak akkor válaszolj, ha végig hallgatod. Köszönöm. :)

[link]



2016. szept. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem hallgatom végig. Ha a párom ilyen roma zenéket küldözgetne, eléggé meglepődnék. xD Szerencsére ő inkább valami AC/DC vagy Metallica számot küldene. :D
2016. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Romák éneklik, de nem roma zene. Az írjon, aki végig hallgatja. Köszönöm. :)
2016. szept. 23. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nekem túl nyálas. Én viszont nem vagyok romantikus típus. Ismerek olyan nőt, akinek ez tetszik.
2016. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék símán a szövegnek.Ez a zene nagyon nem tetszik.De csak pár évnyi házasság után tudnám komolyan venni.
2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő énekelné, ha ez eddig nem esett le. :)
2016. szept. 23. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettől a stílusú zenétől a falra tudnék mászni, ha roma adja elő, ha nem. Pluszban ezektől a művi, megcsinált módon tipikusan romantikus dolgoktól, gesztusoktól a hideg ráz. Inkább akkor írjon egy levélkét, amiben nem ilyen nyálasan, akár nem irodalmian leírja a saját gondolatait. De nekem leginkább az romantikus, ha meglep egy közös programmal, ha hoz nekem vmi finomságot, ha beteg vagyok...
2016. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!