Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit reagálnátok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok, mit gondolnátok, ha kb 14 év szünet után rátok írna egy exetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, csak barátilag írna rátok.Csupán érdeklődés szinten, hogy vagytok, mi minden történt veletek, ilyesmi? Olyan exre kell gondolni, akivel konkrétan nem történt szakítás, csak valahogy elsodródtatok egymástól, távolság vagy valami egyéb nehezítő körülmény miatt.
2016. szept. 28. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Én 3 hónap után írtam rá...

Teljesen normális hangnemben. Egy városban lakunk, az elején nem futottunk össze, majd egyszer csak megláttam egy üzletből kijönni. Utána elég gyakran gondoltam rá. Mondom próba szerencse és ráírok. Az elején elég érdeklődő volt, majd szűkszavú lett. Rákérdeztem, hogy lenne-e kedve sétálni velem. Azt mondta igen. Megkérdeztem, hogy mikor aktuális, egy hete írja a neki megfelelő időpontot...


Mielőtt még valaki fejéven átfutna az irományom elolvasása után, hogy én vagyok a pasi, hát nem. :D

Szóval nem csak a nők lépnek le szó nélkül.

Na nem ragozom tovább az én történetemet.


A lényeg, hogy ezt neked kell érezni. Én úgy érzem, hogy jól tettem, hogy írtam neki. Legalább tudom, hogy mennyire nem korrekt egy ember. Így nem is fáj már utána a szívem...

2016. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Te mi értelmét látod ennek az egésznek? Miért akarsz érdeklődni iránta? (Ezt a baráti maszlag szöveges kifogást légyszi mellőzd. :) )
2016. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
14 évig nem érdekeltem, majd 1x rám ír? Válaszra se méltatnám! Ha megvolt nélkülem 14 évig, akkor továbbra is legyen meg!
2016. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem arrol van szo hogy megvoltam nelkule,csak hosszu....de akkor kifejtem bovebben.tobb evig tartott a kapcsolatunk es eleg komolyan kezdtuk nagyon fontosak voltunk egymasnak.sajnos az orszag masik vegeben lakott es fiatalabb is volt par evvel,a komoly kapcsolat akkor megoldhatazlannak tunt.o meg nem is akart olyan komolyat.ebbol felreertes es vita lett.olyanokat mondott,amivel osszezavart,csalodtam mar nem is ettettem mi van koztunk.egy pillanat alatt megvaltozott minden.valojaban nem "szakitottunk" nem valtunk el kimondottan haraggal,de maradtak bennem kerdesek,amire nem nyughatok amig nem kapok valaszt.ez utan kb ket evvel felhivott es mondta hogy szeretne velem kapcsolatban maradni.de en buszkesegbol varattam nem kerestem.kerdezte van-e valakim es azt hazudtam van szinten ostoba buszkesegbol.de valojaban nem volt azota senki.szetintem nem lesz mar koztunk semmi,de mint ember fontos nekem es erdekel.raadasul sokminden utal arra hogy lelektars.o talan probalta jova tenni,mikor felhivott hogy maradjunk kapcsolatban ,ott en szurtam el hogy sertettsegbol nem eltem a lehetoseggel.tudom hogy keso de ha nem lepek valamit,akkor sosem fog tortenni semmi es addig ugysem lesz nyugtom.bocs telorol..
2016. szept. 28. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

most mondjam azt, hogy veszíteni valód úgy sincs?

itt egyedül te vagy az a fél, aki képtelen túl jutni a múlton, és még mindig a múltban ragadtál, az ott átélt eseményeket dédelgeted még mindig!


14 év alatt nem volt senkid? te se vagy az épp személyiségű egyén! inkább magaddal foglalkozz, önismerettel, hogy vajon miért süllyedtél idáig, hogy 1. a múltban élsz még a mai napig is 2. képtelen voltál lezárni a múltat 3. miért nem akarsz végre a jelenben élni és elfogadni ami van, és új életet kezdeni?


de ha a lelkednek jót tesz, akkor írj neki, aztán zárd le végre a múltat, és kezdj el élni, mert 40 évesen meg majd azért fogsz sírni, hogy nincs gyereked, se egy normális társad, aki mellett le tudnál élni az életedet


dönts saját belátásod szerint!!

2016. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!