Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Bennetek felmerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Bennetek felmerülnek ilyen gondolatok?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolatban éltek, gondolkoztok olyasmin, hogy vajon a barátotok szebbnek tart-e, mint az exét/lányismerőseit? Esetleg meg is kérdeztek ilyet tőle, vagy szokott ilyet magától mondani?

Ha pedig nem kérdezitek, pedig bennetek van ilyen gondolat, akkor hogy nyugtatjátok meg magatokat, hogy intézitek el magatokban, hogy br ezen agyaljatok?

Köszi a válaszokat :)


2016. szept. 28. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néha kérdezek ilyesmit, ha nagyon unatkozom, de egyszer sem volt komoly gondolat mögötte.
2016. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szoktam ilyen hülyeségeken kattogni! Főleg, hogy szerintem tőlem sokkal szebb a volt barátnője :( Aztán megmagyarázom magamnak, hogy nem hiába nem vele van.
2016. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Soha nem kérdeztem meg tőle, vagy hasonlítgattam magam össze másokkal, hogy szerinte melyikünk a szebb. Szerintem ennek nem sok értelme lenne, biztos lesz a tetszik neki, de ez így önmagában nem ok arra, hogy ezen filózgassak. :)
2016. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem nagyon. Meg vagyok elegedve magammal, latom, hogy nezek ki, es nincs okom aggodalomra :D.
2016. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Talán egyszer kérdeztem tőle egy hasonlót, de tudtam, hogy úgy is azt válaszolja amit hallani akarok.

Szóval fölösleges körök ezek.

Persze, biztosan tetszem neki, ha szerelmes volt belém és mindenáron én kellettem, de mint tudjuk ez idővel változhat.

Ha már nem én leszek neki a legszebb meg a legjobb, akkor úgy is tovább áll, majd túlteszem magam rajta.

2016. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen módon sosem hasonlítom össze az exeimet a jelenlegivel, ezért alapból azt feltételezem, hogy a jelenlegi sem teszi ezt. Így nincs min agyalni.


Egyébként meg kit érdekel a szépség, sok egyéb fontosabb tulajdonság van. Nekem sokszor egyáltalán nem azok a pasik tetszenek, akikről a férfiak azt hiszik, hogy tetszenek a nőknek.


Az már megint más kérdés, hogy magamat olykor összehasonlítgatom más nőkkel. De ezzel mind így vagyunk.

2016. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez meg sosem meruot fel bennem, semmi ilyesmi nem jutott eszembe 6 ev alatt, es az exeimnel sem merult fel bennem a kerdes.
2016. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére egyik sincs a képben, ritkán gondolok rá, hogy a páromnak voltak exei is :D

Miért gondolkozol ezen?

2016. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Agyaltam persze, ő is mondta hogy az exe nálam szebb volt, de azt is hozzá tette hogy belsőre meg magasan verem. Ezzel nekem így nem volt bajom. Azzal már igen hogy egy másik szerintem nálam szebb lányt (bár ez nem oszt nem szoroz ebben a helyzetben) belsőre is igen jónak tartott és nem tudott semmit se mondani rá semmit amivel megnyugtatott, sőt...Ezt nem bírtam elfogadni szóval már nem vagyunk együtt. De azon ne akadj ki hogy mást is szépnek, szebbnek tart szerintem amíg csak téged szeret, szerintem még plusz pont is ha nagyobb arányban szeret a belsődért.
2016. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs az érdekes fogalmazásért, fáradt vagyok:D
2016. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!