Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt, hogyan mondjam el otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogyan mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Már egy ideje kapcsolatban vagyok, de a családom nem tud róla. A párom sajnos tett néhány rossz dolgot gyerekként de mára már megváltozott, dolgozik és mindenben mellettem áll.

Nem mertük elmondani a kapcsolatunkat féltünk ellenzik, pedig mind a ketten felnőt emberek vagyunk...

Csak tudtuk a családom a párom gyerekkori rossz döntései miatt nem akarták volna, hogy együtt legyünk.

Nemrég kiderült várandós vagyok, korai még nagyon csak 5hetes, úgy döntöttünk megtartjuk mind a ketten dolgozunk tudjuk vállalni.

Csak egyszerűen nem tudom, hogy mondjam el a családomnak.

Egyedül? Vagy párommal?

Azt sem tudom, hogy közöljem velük az elmúlt egy évben titokban kapcsolatom volt...

Tudom, a baba nem lenne gond nekik...hisz nagyon szeretnek mégsem tudom, hogy mondjam el.

21L



2016. okt. 1. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mik azok a dolgok, amik miatt nem fogadnák el a párod?


Én amúgy a szüleim elé állnék, hogy szeretem a Zolit, tudom hogy követett el néhány hibát a múltban, de megváltozott, bebizonyította hogy jó útra tért. Szeretjük egymást, és babánk is lesz.

2016. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ez kemény menet lesz. xD Mindenesetre el sem tudom képzelni, hogy egy GYEREK rossz döntése miatt ítéljek megy egy - azóta felnőtt - embert...
2016. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt néhány dolog de nem olyan dolgok amiket nem lehetne megbocsájtani...
2016. okt. 1. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Anyukád biztos örülni fog neki, főleg, ha lepasszolod neki a gyereket, hogy majd ő nevelje fel helyetted amíg te mást csinálsz.
2016. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mire megszületik a gyerek már nem lesztek együtt, már bocs :D
2016. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

#5-ös: az én tippem is egy leányanya születésének első köre...


Sorry kislány, te most szerelmes vagy, mi pedig millió hasonló sztorit láttunk :(

2016. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"mi pedig millió hasonló"


Majd jön 2 év múlva, hogy a gyerektartást hogyan tudja bevasalni:D

2016. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia mindenképp együtt mondjátok el, szerintem jobb ha látják tényleg melletted áll és ha tényleg szeretnek a szüleid, meg fogják érteni.

Jó egészséget a picihez és szorítok, hogy jól fogadják a szüleid.

2016. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Talán tényleg jobb lenne együtt elmondani... igazad van.

És kedves vagy köszönöm :)

2016. okt. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!