Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szóba elegyedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szóba elegyedni a kiszemelt nővel, ez a szituáció nagyon átlátszó lenne?

Figyelt kérdés

A szomszédomról van szó konkrétan. Nagyon ritkán szoktunk összefutni, 2-3 havonta egyszer, így nem igazán akarom megvárni a következő alkalmat. Régóta tetszik, de eddig nem volt egyedülálló, bár ezt pár hónapja nem tudtam, és elinvitáltam egy közös programra, de kedvesen visszautasított.

Mivel szeretek a konyhában ténykedni, ezért arra gondoltam, hogy összedobok valami sütemény féleséget, valami jól beváltat, és átkopogok hozzá. Elég bizonytalan vagyok ezzel az ötlettel kapcsolatban. Ha össze is futunk, akkor is csak max köszönünk egymásnak.

Jó ötlet, vagy inkább hanyagolni kellene?

1 évvel idősebb nálam, 31 éves, ha ez számít valamit.



2016. okt. 10. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a hölgyeményt, de pl, ha hozzám kopognál be, tökre zavarban lennék, mert nálam tutira nem lenne épp fogadóképes a lakás (nem vagyok kupis, de azért rendmániás sem), így csak állnék az ajtóba, hogy köszi a sütit, de próbálnám elodázni, hogy begyere. :D

De pl, ha úgy jönnél, hogy sütöttél sütit, itt egy kis kóstoló és holnap este van-e kedvem egy kávét, teát, sört, akármit meginni valahol, akkor biztos tetszene.

Már ha persze te tetszenél. :D

2016. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogyne tetszenék, jól nézek ki. De ezt a szíved mélyén te is tudod. :D

Nem akarnék berontani azért hozzá, hanem csak szeretnék elindítani valamilyen kommunikációt köztünk. De amit írtál az jó ötlet. :)

2016. okt. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!