Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szeretik az önálló, független nőket, akik képesek a saját lábukon állni, karriert építeni, stb?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

na, ma estére is megadatott egy agyatlan kisember.


ekkora baromságot így estére?! ennyire fáradt nem lehetsz??

2016. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
De.
2016. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Szeretem, de nem ez nekem az elsődleges egy nőben.


Legyen kedves, aranyos, törődő, gondoskodó és házias természetű. Ha ezek megvannak, akkor felőlem ezek mellett lehet még önálló, független, karrierépítő, stb is.


Csak értsd meg hogyha feleséget, társat, a gyerekeimnek anyát keresek, akkor nem az az elsődleges, hogy karrierkedjen, meg önálló és független legyen. Ez pont olyan minthogy az sem fontos, hogy barna/szőke haja legyen. Ezek másodlagos dolgok mind a párválasztásnál.


28/F

2016. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Dehogynem. Nyilván más bajuk van veled, pl. lehet, hogy akkora arcod van, hogy nem fér be az ajtón... Persze ez így infók nélkül csak tipp, nem tudhatjuk, hogy mi a valódi gond.
2016. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Általánosságban kérdeztem, de ne zavartasd magad.
2016. okt. 15. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Tudod mi a bajom a karrierépítő nőkkel, meg úgy általában a karrierista emberekkel? Anélkül szinte lehetetlen karriert építeni manapság, hogy felfelé ne nyaljanak, s lefelé ne tapossanak. Lefelé valamilyen szinte gátlástalanok, érzéketlenek, lelketlenek, önzőek, kétszínűek, s általában az ő szemükben a karrierista életmód valójában törtetést és eltiprást jelent. Aztán felfelé valamilyen szinten nyalógépek, érdekből cselekvőek, érdekből ismerkedőek, képesek akár egy feljebbvalóval/felettessel összefeküdni is.


Nagyjából ezek miatt antipatikusak, ellenszenvesek a karrierista nők.

2016. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Azok nem szeretik akiknek az önbizalommal gondjaik vannak, vagy alacsonyabb rangúnak tartják a nőket és azt az elvet vallják, hogy egy nő élete a konyha és a takarítás körül forogjon.
2016. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

7:

Egy háztartásba két fajta ember kell: Egy karrierista ge ci, aki főleg eltartja a családot és egy gondoskodóbb, háziasabb, kedvesebb ember, aki pedig az otthonról gondoskodik.


Nálunk én vagyok a karrierista ge ci. A feleségem pedig szerencsére a normális, aranyos, törődő, háziasabb ember és így jól kiegészítjük egymást. Ő is dolgozik és én is besegítek otthon, de mindenkinek megvan az, hogy miben játssza a főszerepet otthon. Tudod butaság az, hogy MINDEN dolgot 50-50%-ban csináljanak a felek pontosan. Van aki ebben jó és ezt szereti, ezért ezt csinálja, van aki meg abban jó és azt szereti, ezért azt csinálja inkább. Nem hiszek a fifti-fiftizésben, mert nem vagyok olyan személyiség.

2016. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

7:

De ha te karrierista nő vagy, biztos te is tudsz találni papucsabb, lúzerebb, otthon ülősebb, irányíthatóbb férfit magadnak, aki megfelel az igényeidnek. Ezt mondom, hogy a lényeg csak az hogy találjunk az elvárásainknak és a személyiségünknek megfelelő partnert. Ez neked is sikerülhet.

2016. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak szeretik az önálló, független, karriert építő nőket, akik képesek NORMÁLISAN viselkedni. És az ilyen ismerőseim mind találtak pasit.

Viszont rengeteg önálló, független, karriert építő ÉS IDEGESÍTŐ nő azt hiszi, hogy az először felsorolt tulajdonságok miatt nem szeretik őt a férfiak.

2016. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!