Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes párkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes párkapcsolat egy előre megírt forgatókönyv. Összejövünk, elvagyunk, veszekszünk, szakítunk. Akkor mégis miért ragaszkodik mindenki ennyire betegesen egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Lehet máshogy kéne megközelíteni egy kapcsolatot ,hogy a későbbi sérülések elkerülhetők legyenek.
2016. okt. 17. 12:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Behalok :D Hogy te milyen kib.aszott okosnak hiszed magad :D Apád húzott volna gumit, akkor elkerülhető lett volna hogy ilyen hülye legyél, vagyis hogy legyél.
2016. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ugye ,tanulhatnál tőlem és akkor nem lenne ilyen moc..os a szád,de szerintem te nagyon gyenge szinten lehetsz értelmileg azt se tudod mihez szóltál hozzá te bar...marcú:D
2016. okt. 18. 13:01
 23/32 anonim ***** válasza:

# 18: Nem tudom, nálam ez valahogy ALAP, hogy ha nem érezzük jól magunkat a kapcsolatban és megoldhatatlan problémák vannak, akkor szakítunk.

Az emberismeretet arra értem, hogy ha valaki csak szidja az exeit, és mindenért őket hibáztatja, akkor a konfliktuskezelési képessége nulla. Minden párkapcsolat jár egy bizonyos mértékű kompromisszummal, olyan nincs, hogy két ember mindenben tökéletesen egyetért, de ha a kapcsolat egyébként jól működik (mondjuk 99%-ban), akkor azt a néhány problémát érdemes közösen kezelni, és 1%-ért nem érdemes eldobni egy kapcsolatot. Ezért mindkét félnek dolgozni kell. Én olyan társat választottam, akiről tudtam, hogy a.) képes dolgozni a kapcsolatért b.) ha nem lehet megoldani, akkor békében el lehet tőle válni, ahogy az exeivel is történt. Nem hibáztatta őket, egyszerűen csak tudomásul vette, hogy nem illettek össze. Én is így vagyok a múltbéli kapcsolataimmal.

Valahogy ezt nem kellett külön tisztázni...

2016. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én se értem még mindig, hogy mit kell azon megbeszélni, hogy ha abszolút nem működik a dolog, akkor szakítani fogunk :D Ez nem teljesen evidens?
2016. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mindegy lehet túl magas labda volt ez nektek,nektek a hagyományos párkapcsolatnál kell maradnotok.Ahány ember annyi szokás,ez még nagyon új és friss számotokra.
2016. okt. 18. 13:29
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem te élsz egy másik dimenzióban...

Mit kell azon külön egyeztetni, ami TERMÉSZETES?


Tök egyszerű a képlet: ha két random ember összekerül, nem lehet tudni, hogy ők ketten mit hoznak ki egymásból. Ez a gyakorlatban derül ki. Ha jól működnek együtt ketten, akkor a kapcsolat mélyül, egyre jobbá válik, ha meg nem működnek jól együtt, akkor nyilván nem is maradnak együtt. Tényleg nem értem, hogy mit kell ezen külön egyeztetni...

2016. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Azért kell értsd már meg,mert nézd meg a mai párkapcsolatok úgy hullnak romjaiba mint egy földrengés utáni kis városka.És az ok a nem megfelelő kommunikáció nincs megbeszélve normálisan semmi sem.Emberek élne úgy egymás mellett,hogy szinte nem is tudnak egymásról semmit sem csak vannak a nagy semmiben.Ezért kell mindent a leges legelején milliméterről ezredmilliméterre letisztázni és ebben a szakításnak is bizony teret kell adni ,nem kell megvárni még a vihar lecsap.
2016. okt. 18. 13:47
 28/32 anonim ***** válasza:

# 27: De nem ELŐRE kell tisztázni, hanem akkor, amikor felmerül!

Nézd, nekem most másfél éve van kapcsolatom. Nagyon kevés olyan nehézségünk volt, ami előre látható volt, köztük olyan is, amire egyáltalán nem lehetett előre gondolni. Volt, amit előre megbeszéltünk, de a gyakorlatban teljesen másképp működött a dolog, mint ahogy előre elképzeltük. Ezért kell rugalmasan, mindig az adott helyzetre reagálni. Nálunk működik, mindent meg tudunk beszélni rögtön, veszekedés nélkül. Az előzetes terveink viszont nem működtek.

2016. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Jó de nézd ez nem mindig fog így simán működni az akadályok a nehézségek azok jönni fognak.És az a másfél év ,meglátásom szerint rettentő kevés még egy kapcsolat teljes kivirágzásához.Ez még nagyon de nagyon az eleje.Igazából akkor kell helytállni majd amikor tényleg valami akkorát fog ütni ,és olyan hatással lesz majd a jövőtökre ami vagy összekovácsol vagy kettéválaszt.Én még mindig azt mondom,hogy nincs olyan kapcsolat ami örök mindegyik felett már akkor ott lebeg a "THE END" amikor még csak elkezdődött valami.
2016. okt. 18. 14:05
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem foglak győzködni, hogy mennyi nehézséggel kellett már szembenéznünk a párommal közösen, de hidd el, kijutott bőven... komoly problémákat, sőt, tragédiát éltünk át együtt. Volt már 10+ éves párkapcsolatom, amiben tizedennyi probléma volt, de nem tudtuk ilyen jól kezelni... tudom, hogy semmire nincs garancia, hiszen a gyermekem apjától váltam el.

De a mostani páromnál azt érzem, hogy vele mindent meg tudunk oldani. Minden egyes probléma után úgy érzem, erősebbek lettünk. Mindenből fejlődünk, tanulunk. Vannak problémák, igen, sokszor nem is rajtunk múlik, hanem külső tényezőkön. De a társam, aki mindig velem van: jóban, rosszban.

Lehet, hogy neked még nem volt részed ilyesmiben, ezért nem is hiszed, hogy létezik olyan kapcsolat, amiben mindent meg lehet oldani. Korábban nekem sem volt ilyen, én sem hittem benne, hogy létezhet. De egyrészt tanultam a korábbi hibákból, másrészt olyan társat találtam, akivel működik.

2016. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!