Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 29 éves férfiről akinek nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi
2016. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén?Én nem biztos, hogy próbálnék vele kapcsolatban lenni.
2016. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék semmi rosszat, csak érdekelne, hogy miért nem volt.


Introvertáltság vagy önbizalomhiány miatt, jól sejtem?

2016. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt, hogy valami nem stimmel vele.
2016. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figy, kérdező, nem kell ezt nagydobra verni. Mond azt, hogy volt. Találj ki egy jó sztorit és senki nem fogja megtudni, hogy nem volt. Max az első barátnőd, aki ezért vagy kidob, vagy eltűri, de utána már jogos mondanod, hogy volt.
2016. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel én is így vagyok. Csak 20 évesen veszítettem el a szüzességem és párszor próbáltam ilyen pár hónapos kapcsolat-féléket nőkkel, de mindig úgy éreztem, hogy ketrecbe vagyok zárva, pedig hűséges is voltam.


Szóval azóta sem erőlködtem kapcsolatokra. Amikor néha végül beadtam a derekam még régen, azt láttam, hogy az élet elképesztően sok területén kellett volna bekorlátozódnom és feladni hobbikat, érdeklődéseket, más emberi kapcsolatokat hogy a nővel legyek. Ezt meg így nem.


Úgyhogy azóta ritkábban egyéjszakás kalandjaim, gyakrabban pedig szeretőim, szexkapcsolataim vannak. Én jól érzem magam

27/F

2016. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Erre mindenki felkapja a fejét, mert manapság ez nem "divat". Azt mondják - biztos valami baja van, beteg, kerüld el. Azt is mondják, hogy aki 30 felett egyedül van az kerülendő. Azt nem mondják persze, hogy aki 30 felett van és már elvált azzal mi legyen....én 37 vagyok, nekem voltak kapcsolataim, de még mindig keresem a párom. Neked így alakult az életed - az okait te tudod, nyilván nem akarod nagy dobra verni - de ettő még nem maradtál le semmiről. Nyugi, minden rendben lesz.
2016. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!