Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol/hogy kérhetnék a külsőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy kérhetnék a külsőmmel kapcsolatban elfogulatlan véleményt úgy, hogy biztos nem ismernek föl, nem kerül később ismerősök kezébe?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 15:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, 21 éves lány vagyok.
2016. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24 éves srác vagyok Pécsről. Meg még páran beírjuk, hogy honnét vagyunk. Esélyes, hogy aki nem egy helyen lakik, azt nem ismered! :D
2016. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég sok helyen laktam már :D azt hiszem, marad az Ausztrál oldal :D
2016. okt. 19. 16:13
 14/24 Titusztitusz ***** válasza:
36%
Ide,ERRE A KÉRDÉSRE is fellinkelhetel szerintem nyugodtan néhány képet...Ha pl.kitakarod az arcodat,ugyan ki a csuda tudna rádismerni? Főleg ha olyan képet teszel fel,ami NINCS EGYETLEN NETES ADATLAPODRA SEM FELTÉVE...
2016. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kedves Titusz! Lehet, hogy neked ez furcsa, de a legtöbb embernek az arc a leglényegesebb :) Anélkül mi értelme van az egésznek?
2016. okt. 19. 16:29
 16/24 ches válasza:
Küldhetdz nekem is.èn nem Magyarorszagi vagyok.és jelenleg is külgöldön tartozkodom biztosan nem ismers.és többnyire azert nincs sok baratom mert irgalmatlanul őszinte vagyok :(
2016. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Titusztitusz ***** válasza:
35%
Nade kérdező...A kérdésben a KÜLSŐ MEGJELENÉSRÖL VOLT SZÓ,vagy nem? Ilyen esetben meg szerintem arc a legkevesbé jelentős tétel...Azaz elhanyagolható...De ha az ARCODROL szeretnél véleményeket kérni,akkor EZ ESETBEN nincs biztos módszer...Bárhova,bárkinek küldenél képet magadrol,MINDIG meglenne bizonyos kockázata annak,hogy rád ismernek...Mert sose lehet tudni,hogy melyik helyre-portálra ki vetődik valamikor oda az ismerőseid közzül...
2016. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
KAMUUU
2016. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Külföldön vagyok jelenleg, egy kis faluból jöttem ki.

Küldd!

2016. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Pusztaszabolcsban szulettem,most Liverpoolban lakok.Ha nem ismersz ilyet kuldheted,22/L.
2016. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!