Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél két éve vagyok második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél két éve vagyok második (szerője) egy férjes nőnek, mindig amikor mondom hogy forditsuk komolyabbra a kapcsolatunkat időt kér, miért?

Figyelt kérdés
Már unom a várakozást másfél két éve csak várok,azt mondja a férjét is szereti bár mélyponton van a házasságuk,azt mondja engem is szeret,mindig csak azt mondja időre van szüksége,most csak álltat engem? Még nem akarja beadni a válópert azt mondja,nem tudja megmondani a férjének,hogy vége,vagy nem akarja.
2016. okt. 20. 09:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy mindkettőnket szeret? olyan is van?
2016. okt. 20. 09:23
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindkettőtöket szeret, de az is lehet, hogy ő azon kevés nő közé tartozik, akik tudnak érzelem nélkűl, magáért az élvezetért szexelni!(akárcsak általában a férfiak)
2016. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt gondolom két embert nem lehet szeretni vagy mégis? akkor egyiket sem szereti igazán.
2016. okt. 20. 09:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, hogy a te szempontodból mit számít, hogy miért csinálja ezt?

Attól neked még ez a helyzet nem jó, és szenvedsz. Hidd el, hogy soha nem fog elválni a férjétől, ha akart volna, már megteszi. Ennek tükrében döntsd el, hogy neked az jó-e, ha örök második vagy, és soha nem lesztek együtt "hivatalosan".


Így esélyed sincs normális, boldog párkapcsolatra.

2016. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért kér időt? Mert esze ágában nincs veled komolyabbra fordítani, neki ez így tökéletes és rájött, hogyha azt mondja, hogy időt kér, te is vele maradsz.

Amúgy nincs hányingered attól a tudattól, hogy ahova beteszed a farkad, pár órája egy más farok élvezett? Van gusztusod ezek szerint.

2016. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fizikailag nem, de érzelmileg még kötődhet hozzá, ha nem tudja elengedni. Főleg, ha régóta házasok. Mit mondd neked, mire, miért kell várni?

Ha belsőleg bizonytalan az a legrosszabb, ha maga sem tudja, hogy mit akar. Szerintem tisztázd vele, mert ez nem fog így változni, csak a te időd megy.

2016. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mindig a férjéről beszél hol panaszkodik hol dicséri hogy szereti,szexuálisan is együtt szoktak lenni,kérdeztem tőle egyszer én vagy a férjed? gondolkodás nélkül azt mondta a férje.
2016. okt. 20. 09:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyenbe, csak úgy érdemes bele menni, ha tisztába vagy azzal, hogy nem számolunk egy életre. Jó, ameddig jó és pont. Ahol tényleg dúl a szerelem, rövid időn belül döntés van. A nőnek meg van az eddigi kényelem, amit nem fog érted feladni. Közben tőled kap alkalmanként szexuális örömet. Döntés elé állítod, hogy egy hónap és válás, vagy szakítás, tuti, veled szakít. Mert marad a biztos kényelembe és talál könnyen másik pasit a helyedre.
2016. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem a szexről szólt inkább érzelmileg mert megértő voltam vele a férje elhanyagolta,de szexuálisan azt mondta jó volt otthon minden
2016. okt. 20. 09:47
 10/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ebben a történetben te vagy a sakktábla gyalogja: könnyen feláldozható és egy másikkal helyettesíthető. A balek.

Legközelebb csak akkor legyél harmadik ha érzelmileg fel tudod vállalni, hogy soha nem leszel te az első! Vagy be éred a személyi vibrátor szereppel, vagy keresel egy olyan nőt aki nem csal senkit és te vagy az életében a legfontosabb.


Bár amúgy furcsa nagyon az ilyen emberek gondolkozása. Ugye adott a helyzet: férjezett nő és a te tested használja. Az fel sem merül a harmadikban soha, hogy mégis milyen jövőjük lenne együtt? Ő is a szerető szerepben startol, tehát a megcsaló félnek az opció, hogyha gond van otthon, akkor nem a szemedbe mondja, hanem inkább félre megy. Szóval te tényleg olyan nő mellett boldog tudnál lenni, akiről tudod, hogy nála az a probléma megoldás, hogy félrejár, ha te már nem vagy elég neki. Annyira te sem lehetsz naiv, hogy azt hiszed, egy életen át, minden happy és jó lesz annyira, hogy másra ne nézzen. Szóval a szeretők is érdekesek sokszor...

2016. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!