Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesednek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényelmesednek el a férfiak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és egyre kevesebbet kapok reggeli üzenetet, ritkábban mondja hogy szeret. Sokat olvastam az "egészséges" távolodásról egy kapcsolatban és a térről amire mindkét félnek szüksége van. De egy nőnek (nekem legalábbis) szükségem van arra, hogy végig érezzem a szerelmet, törődést. Én többször mutatom ki és van amikor furán érzem magam emiatt ert Ő nem mutatja már annyira. Ennyire megszokott már? A házasságban is ilyen az élet? Van miért aggódnom?

2016. okt. 27. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Mióta vagytok együtt? Van esetleg valami problémája munkahelyén, egyetemen, családjával?
2016. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

3 hónapja. Ezért is korai nekem, hogy távolodunk. Más kapcsolatban ilyenkor még a szerelem is ritka.

A munkahelyéb szoktak lenni néha problémák, de ez eddig nem volt akadálya semminek.

2016. okt. 27. 09:00
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
3 honap utan ez nagyon korai. Mennyire erzed biztosnak a kapcsolatot? Milyenek voltak az osszejovesetek korulmenyei?
2016. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

A férfiak azért mutatják a kezdeti óriás törődést, hogy megszerezzék a nőt maguknak.


Miután már megszerezték, utána lassan beállnak arra a törődési szintre, ami normális nekik és ami a saját maguk természetéből, személyiségéből fakad.

Amit most látsz kialakulni, neki az a normális állapota.

Az nem megoldás, hogy lecseréled a férfit, mert később is mindegyikük ilyen lesz.


25/F

2016. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy mindegyik ilyen. Ha igen, minek pasi.
2016. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

5:

Mert attól még van törődés, érdeklődés, figyelem. Csak jujj, nem annyi amennyit a nő elvár, hanem amennyit a férfi ad.

2016. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Én barátom három év után is aranyos és törődő velem. Jó nem teljesen ugyanaz, de mai napig ad néha puszit, hozzám bújik, főz nekem egy teát, ha kérek, szóval...


Nem igaz, hogy mindenki sz.rik a másikra. Sajnos vannak ilyen emberek is, de vannak rendes normális férfiak is.


25L

2016. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, tehát kompromisszum nincs, a férfi dönt. Gyönyörű.
2016. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7: Akkor félreértetted a kérdést. Csak azért írom, hogy nehogy az ellenkező oldalra kerüljünk, miközben ugyanazt beszéljük.


"aranyos és törődő"

Oké! Azok a férfiak, egyszerűen csak nem olyan gyakorisággal már, mint a kapcsolat elején, ahogy te is írtad.

A legtöbb férfi ad puszit, bújik, teát főz, nem erről van szó. Én is szívesen.


A kérdezőnek az a baja, hogy nem ír neki MINDEN reggel a barátja, meg hogy ritkán mondja neki hogy szereti. (De hogy mi a ritka, azt nem írná le. Hogy "csak" kétnaponta mondja, vagy csak kéthavonta)

2016. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet máshogy fejezi ki hogy szeret, és neki az a normális, nem az hogy küld egy üzenetet azzal hogy szeretlek..... Amit mindenki le tud írni még ha nem is igaz... Ellenben a tettekkel, na azok nem hazudnak!
2016. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!