Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondhatom a szemébe hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom a szemébe hogy felszínes?

Figyelt kérdés

Az a nő.Aki egy több hónapos mély érzelmi kapcsolatot eldob egy olyan emberért akivel 3x találkozott.S a másodiknál már többet érzett az ismeretlen ember iránt,mint akivel már mély érzelmi kapcsolatban élt.

A lány mély lelki válságban volt amikor megismerkedtünk.

Úgy érezte,s tapasztalta.Hogy minden férfinak csak egy valamire kell.

Én rendbe tettem a kis lelkét.Ő már ott tartott hogy ki is mondta hogy belém szeretett.

Én úgy érzem hogy egy mély érzésű lány helyett.Egy felszínes nőt szerettem meg.

Csak én látom így?



2016. okt. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Csak úgy segíts másoknak, ha előtte tisztázod, mit akarsz cserébe.


Összeszedted, mert maga alatt volt, és azt hitted, magadnak összerakod. De nem egy használt autóról van szó.

2016. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint mégsem voltatok mély lelki kapcsolatban, gondolom, összetévesztette a hálát a szerelemmel.
2016. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Mond ! Aztán zárd le!


Hálás volt és zavarodott.. Sokan le élnek egy egész életet így. Azt hiszik szerelmesek, de fogalmuk sincs, hogy az milyen is igazából!

2016. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

'1


Nem vártam,s nem terveztem kérni ezért semmit!


Nem magamnak raktam össze.Mert ez egy barátságnak indult.Majd testi kapcsolat lett belőle.Majd elmondása szerint belém szeretett.

Sok férfival ellentétben én egy nőt nem tekintek tárgynak.

Az én világomban a felek.Egyenrangúak.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

2016. okt. 28. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Akkor, amikor kimondta, abban a pillanatban úgy vélte, hogy azt érzi, hogy szerelmes. Zavarodott volt gondolom, és ahogy az egyik hozzászóló írta, inkább a hála dominált, egyfajta meglévő kötődés(nem szerelem), és szeretet.


Az alapvető vonzalmat, és a szerelmet nem mi választjuk meg. Ugyanakkor azt sem tartom kizártnak, hogy tettél, vagy mondtál olyat ami rombolta a feléd irányuló érzéseket...


Nem mondanám felszínesnek egyébként. Ha menni akar, menjen.


33F

2016. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki semmi sértőt.Ez biztos!

Mivel alapból egy nagyon érzékeny lányról van szó.

Inkább mindig a kedvében próbálok járni.Figyelmes és előzékeny voltam/vagyok is vele.

Még mindig ragaszkodik hozzám.De úgy érzem ez a másik ember egy kicsit megzavarta.Én nem akarom lekötni őt.De azért xarul esik ez az egész.


Átlagos,sportos vagyok.

Lehet hogy külsőre szebb lenne ez az ember?


Annyit még hozzáfűznék.Bármikor,bárkinek,bármiben segítettem.Azt szívből önzetlenül tettem.

Tudom,ez nem kifizetődő,de ennek ellenére nem változtatok ezen.

2016. okt. 28. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Akkor most nem keresnéd a szavakat, hogy hogyan sértsd meg.
2016. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok egyébként? A külsőnek nem sok köze van hozzá, elhiheted.


33F

2016. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd neki. Tanulság: Máskor ne legyél ennyire szentimentális, hanem tekintsd tárgynak, aki csak azt érdemli.
2016. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!