Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet valahogy irtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet valahogy irtani a szerelmet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagy mennyiségben bármilyen rovarirtó bevétele megteszi...

Amúgy hülye kérdésre hülye válasz, már bocs. Vagy csak a költői kérdésedet akartad megosztani az egész világgal?

2008. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte kritikádat. Bocs de nagy on depis vagyok ahhoz hogy feltegyem.
2008. okt. 4. 18:48
 3/9 anonim válasza:
100%
a szerelem nem olyan dolog amit konyem " ki lehet irtani " ... ez attol is fugg hogy menyire szeretted az illetot ... mert nem mindenkihez fuzodsz ugy... a szerelem konyen jon es nehezen mulik
2008. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell hozzá. Kinek hosszabb, kinek rövidebb. Próbálj eljárni szórakozni (akármilyen nehezedre esik is) és talán rád talál egy új szerelem.
2008. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A megoldás az AK47! =)
2008. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiirtani, nekem 2 hónapig ugy fájt, hogy alig tudtam másra gondolni, az majdnem 2 éve volt, most olyan jókedvű srác vagyok :D
2008. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szenvedek!Nem sikerült!NEM LEHET!!!
2008. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
KILEHET!!! Én 1 és fél évig bele voltam esve egy pasiba. Vlmien szinten o is belém, de nem jött össze! Vagy fél éven át nem telt el ora h ne gondoltam volna rá!Nagyon nehéz volt az igaz, de most örülök h sikerült. És most pedig már nem is kéne még ha kínálná magát , akkor sem! Ennyi! És vicces de most abba vagyok " beleesve" akit elutasítottam az első illető miatt!... szóval SZÍVÁS !!!
2008. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem, csak lecserélni lehet. Például ha beleszerettél valakibe aki gyűlöl téged és az örök ellenségeddel jár, a legjobb gyógyír erre, ha összekapod magad, elmész csajcentrikus helyekre, és aranyos és romantikus módon a lehető legtöbb nőnemű (+szép) emberkével(persze ha srác vagy, ha meg lány, akkor fordíatva), nah és a legszimpibbel annyit dumálsz ameddig ki nem szárad a szátok, nagy esély van rá hogy bele is szeress, és így elfakuljon a régi ideál iránti érzelmed....


Szerintem ez segít.

2008. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!