Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyennek látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyennek látjátok az ilyen lányokat? Összejönnétek vele, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link] (Ezen főleg balról a 3. lányról érdekelne a véleményetek)

[link]



2016. nov. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Most itt mi a lényeg?
2016. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy egy fiúnak tetszik-e, ha egy lány ennyire csontsovány

És mielőtt bárki beszólna, nem azért szólom le őket, mert dagadt vagyok... 166-168 cm-hez vagyok 44-46 kg, és minden erőmmel azon vagyok, hogy hízzak, mert utálom hogy ilyen sovány vagyok.

2016. nov. 3. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Így hogy a másik hajlandó változtatni, mindenképp pozitív. Jómagam is elég vékony vagyok 184/65, dolgozom magamon. Neked kitartást kívánok, jó úton jársz.
2016. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez nagyon sok mindentől függ :) Én nem vagyok fiú, de veled ellentétben szerintem én meg egy kicsit már inkább kerek vagyok :D De ez egyik kapcsolatomban sem volt gond.

Egyébként a fiatal férfiaknak manapság inkább a karcsú lányok bejövősek. Ha meg dolgozol rajta, akkor szerintem nem lesz belőle gond.

Ha amúgy nem vagy egy tucatlány, kedves vagy, igényes és amúgy valakinek tetszenél, akkor ez nem hiszem, hogy egy normális fiút megakadályozna :)

2016. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok vékony pasi. 183cm és 106kg. De engem mindig is izgattak az ilyen sovány lányok :-)
2016. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből 2 link ugyan az. Egyébként bejönnek a vékony lányok, miért ne? :D
2016. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!