Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi teljesen máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi teljesen máshogy viselkedik élőben, mint üzenetben, az mit jelent? Melyik az igazi "én"-je? Élöben kedves, üzenetben rideg, bunkó.

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Bunkó,mivel az összes pasi az
2016. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Mert ne feledjük. Ez az oldal csak a nőgyűlölő szemetek hazája, férfigyűöleet nincs és sosem volt. Most ez sem az csak ööö izé...


#Kérdező - Jó kérdés. Sokan viselkednek máshogy neten. Élőben minden más. Érzése szerint minden rosszabb...

2016. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye női túlagyalás. Jó, hogy a szemetekben nem mindenki tudathasadásos, mocsok pszichopata állat, aki nem egyformán viselkedik minden helyzetben. Egyébként meg velem is megesett, hogy valaki csak néhány sort írt röviden fb messengeren, most akkor én is kezdjek el fantáziálni, hogy biztosan vadállat, mert röviden ír? És mi lenne, ha megpróbálnád megbeszélni vele, hogy miért ilyen? Ja, tudom, ez nehéz feladat, sokkal könnyebb kombinálni mindenféle marhaságot, elvégre nem azért van az agyunk, hogy használjuk is.
2016. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyszerre, de egyik sem teljesen. Majd ha ismered élőben 5+ éve, akkor nagyjából tudni fogod, ki ő. Ne ítélkezz ilyen hamar, pláne ne üzenetekből.
2016. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Mind a kettő az igazi énem. Élőben sem akarok bunkó lenni, csak valahogy úgy jön ki.
2016. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkérdeznéd tőle, hogy miért??
2016. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!