Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz kozmetikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz kozmetikai cuccot venni a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy néhány éve a barátnőmnek volt egy komolyabb bőrbetegsége, az arcát kék-lila foltok, duzzanatok lepték el. Ez azóta megszűnt, bár még mindig eléggé érzekeny a bőre, egy pattanás kinyomása után is eléggé csunyán megduzzad. Édesanyámtól hallottam egy méz alapú, valami propoliszos cuccról, ami az egyik barátnőjének segített, amikor hasonló gondja volt.

A barátnőm azonban nagyon érzékeny erre a témára, nem szeret erről hosszasan beszélni, és félnék, rossz néven venne egy ilyen ajandékot, mondván ő vesz nekem valami plüssöt, én meg veszek propoliszt a csúnya bőrére. Szerintetek?



2016. nov. 5. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem ismerjük a barátnődet, tehát fogalmunk sincs hogy hogy reagálna rá. Szerintem ha nem vagy 100%-ig biztos benne, hogy pozitívan fogadná, akkor inkább keress más ajándékot.
2016. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emlitsd meg neki akar ma, hogy van egy ilyen cucc, es ha erdekli majd beszerzi maganak, karacsonyra meg vegyel neki valami mast.
2016. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Feltételezem nem értesz a bőrgyógyászathoz vagy a kozmetikai vegyészethez, nem ismered olyan jól a barátnőd bőrét, mint ő, így igazából fogalmad sincs, hogy fog reagálni a bőre a cuccra. Meglepődnél, hogy a "xy használta, olyan bőre van, mint neked, és neki bevált, neked is jó lesz" misztikum milyen ritkán igaz a való életben. Nem gyökérkedek most, hanem ténylegesen értek a bőrápolási témához, úgyhogy szívleld meg, amit mondok.

Aztán ott van az, hogy a barátnődet kellemetlenül érintheti a dolog. Szerintem vegyél neki valami mást, te meg inkább említsd meg neki, hogy hallottál erről, és ha érdekli, akkor majd ő megveszi, vagy ha érdeklődőnek tűnik, majd megveszed neki te.

2016. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Én nem csinálnék belőle hiúsági kérdést, sőt örülnék, hogy a párom figyelmes és támogat, hogy jobban nézzek ki. Ha Bánfi hajszesszel vagy vagy arcfehérítővel lepnél meg az is oké lenne. Szerintem egy komoly kapcsolatban fel sem merül, hogy ciki vagy sem. Azt viszont tényleg nem tudom, hogy hogy reagálná le, mert nem ismerem.
2016. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az sem gáz ha könygázal lefújod szerintem nagyon jó ötlet én ezt tenném !! Ill ezt teszem
2018. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!