Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha vki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha vki ezt írja a kapcsolatotok első két évéről úgy, hogy első pillanattól kezdve együtt laktatok?

Figyelt kérdés

"Az első egy-másfél évben inkább az egymással járás volt a jellemző, a praktikusság jegyében, nálam voltunk házamban, mert nekem volt otthonom.....Az elkötelezettség lányunk érkezésének hírével rögzült".


Én 29 voltam, ő 48. Első pillanattól együtt éltünk.


2016. nov. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit kellene gondolnom? Vmi olyasmit, amit ő is leírt, miszerint a kapcsolatunk elején még nem érzett elemi vágyat az elköteleződésre - mint minden normális/átlagos, a realitás talaján mozgó ember... (velem együtt).

26/n

2016. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez a tag egy droid.
2016. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egymas iranti elkotelezettseg nem a gyereknel kezdodik. Mi is egyutt lakunk de nem csak jarunk, az egyutt eles az mar nem az a szint. Ugyhogy meglepne egy ilyen kijelentes, valoszinel rosszul is erintene.
2016. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első olvasásra nem is értettem,de ez, az én hibám:-)

Második nekifutásra......az okosok:-) szerint..+ 10 év a férfi, és+5 év a NŐ! sic!javára ,kapcsolat..még belefér.

Kivétel erősítse :-)

Praktikus elme a párod.

2016. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!