Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem ugy, hogy miota a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy, hogy miota a legjobb baratnonek van pasija, en mar nem szamitok neki olyan nagyon mint azelott?

Figyelt kérdés
Sokszor erzem ugy, hogy csak azert beszel velem (pl MSN-en), hogy epp beszeljen velem, es valojaban nincs is kedve hozza. Vagy mikor talalkozunk is, es ott a pasija is, en le vagyok szarva. Van, hogy olyankor nem is gazan beszel velem. Pedig mar egy eve van baratja. Az elejen is igy volt, de gondoltam majd elmulik. Hat nem mulott el...talan egyre jobban erzem ugy, hogy mar nem vagyok neki olyan fontos. Pedig elvileg legjobb baratnok voltunk/vagyunk/ es leszunk...:S
2008. okt. 5. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is teljes mértékben ugyanezt tette a barátnőm. A legjobb barátnők voltunk, mindenhova együtt mentünk aztán jött a középsuli, a pasizások. Ugye ő az a fajta volt aki "falta" a pasikat én meg nem siettettem el a dolgot. Párszor le is nézett ez miatt. Összejött egy pasival és ha hívtam vhova (pl szünetben büfébe) akkor egyből azt mondta h nem!! De olyan stílusba hogy "ki vagy te h engem elhivogatsz ide-oda" Szal szerintem az ilyen nem barátnő. Szerintem mihamarabb felejtsd el mert az lesz hogy amikor van pasija leszar téged ha nincs jó vagy neki! Ha most nem lépsz késöbb rosszabb lesz!

cukorfalat

2008. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De LEGJOBB BARATNOK vagyunk. Ez nemilyen egyszeru, hogy felejtsd el mint egy pasit es kesz. Sokminden osszekot minket...gyermekkor...es tinikor minden. Szoval ez nemigymegy. Lehetetlen, hogy mar ne legyunk legjobb baratnok, csak nemtudom hogy oldjam meg ezt a dolgot.
2008. okt. 5. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos énis épp ilyen helyzetben vagyok!!!A legjobb barátnők voltunk vagy vagyunk már nem is tudom mig nem volt a pasijaval.Novemberben lesz 1 éve hogy megismerte a barátját ekkor még minden okés volt köztünk.Decemberbe nekem is lett barátom egy ideig azaz szilveszterig minden oke volt együtt mentünk bulizni is pasija meg én pasim jol kijöttek...de azota egyre rosszabb a kapcsink januartol elkezdődött,hogy heti 1 alkalommal taliztunk,pedig egy suliba is jartunk de sajna mindig elkerültük valahogy egymást max hétvégente taliztunk aztan lassan itt-ott 2 hetenként taliztunk és most már amiota kimaradtam én középsulibol van,h 3 hetenként talizunk :( Sajna énis nagyon rosszul érzem magam mert ő volt az egyetlen akinek mindent elmondtam azelőtt pasiktol kezdve bármi gondom volt vele osztottam meg és fordítva ugyanez volt érvényes.Manapság meg ha hívom bulizni akkor soha nem jön mert ez meg az,ugyhogy szilvesztertől nem voltunk együtt sehol.Ezenkívül ha hívom,h legalabb hozzam jöjjön el vagy valami akkor mindig van valami kifogas,h pasimnal vagyok meg hasonlok.Ezt nem értem énis nekem lehet pasim bármi a legjobb barátnőmre akkor is szánok időt nem?elhiszem,hogy szereti a parjat meg minden,de hogy tőbbet érjen neki mint egy majd 15 éves barátság hozzátenném,hogy nagyon jo baratsag.Pedig annyira jol nincsenek meg,mert állandoan veszekednek és amiota együtt vannak psichologushoz is jár mert idegileg tönkre teszi a srác...
2008. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ugy gondolja te sokkal jobban nézel ki,és fél,hogy a barátjának esetleg bejössz?ezért nemszól hozzád sokat ha 3an vagytok,hogy azt érezze a pasija,te nem vagy érdekesebb mint ő!hmm,nemtudom,de nekem rögtön az ugrott be,ahogy elolvastam akérdésed:hogy féltékeny!
2008. okt. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Nekem is a legjobb bnőm volt. De én az ilyet nem nagyon nevezném annak, mert egy igazi (!) barátnő nem hanyagolna el még akkor sem hogyha fülig szerelmes lenne a pasijába, mert egy igaz barát többet ér mint a szerelmed!!
2008. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt ketlem, hogy feltekeny lenne, mert ugyan tenyleg jolegyezek a baratnom pasijaval, de NAGYON szeretik egymast, mindkettojuk reszerol es ez biztos. Szoval komolyan nagyon jol is neznek ki eggyut. Meg a baratnom is nagyon szep lany...Szoval nah...

Nem az, mert mi pl bulizunk eggyut meg, meg ilyenek...csak azert eleg gyakran erezheto, hogy talan fontosabb neki a baratja mint en. :(

2008. okt. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!