Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác buli után maraszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác buli után marasztal, kéri, hogy aludjak nála, de semmi nem történik, akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés
Kicsit fura a kérdés, de hátha volt már valaki hasonló szituban.

2016. nov. 15. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Közösen szeretne bárányokat számolni :D
2016. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen alak 99%-ban érzelmileg instabil f a s z, akin te nem tudsz segíteni és rosszabbul jársz, mintha csak megdugna és soha többé nem hallanlál róla.
2016. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi mostanra már mindenki úgy tudja hogy volt valami
2016. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy nem mert egyedül aludni a szekrényében élő majom miatt..
2016. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nemazert, de ha szeretkezni akart volna, akkor meg az lenne a tema, hogy manapsag minden pasi ikyen, rogton az elso alkalmat kihasznaljak! nem lehet, hogy pont igy akarta feked jelezni, hogy nem csak egy ejszakara kellesz, illetve akkor is jol tudja erezni magat, ha csak szimplan ott vagy vele, nem kell kielegiteni a ferfi osztoneit.
2016. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor mit akarhat? DUGNI!
2016. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? Ismertétek egymást előtte, vagy a buliban ismerted meg?
2016. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarta, hogy részegen menj haza mert félt vagy ő érezte rosszul magát.
2016. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7/8: persze, hónapok óta ismerjük egymást, előtte is buliztunk együtt, és rengeteget beszélgettünk. Ezért sem értettem. Az oké, h késő volt, nem akarta, hogy egyedül menjek haza, ami tök kedves, de azért kicsit furi volt, hogy semmi nem történt, pedig történhetett volna. Talán még egy kicsit csalódott is voltam, mert így olyan üres ez az egész.
2016. nov. 16. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

nekem már volt párszor dolgom hasonló férfival, szerintem nem is olyan ritka az ilyesmi. Hogy mi áll mögötte, nem tudom, de szerintem lelki panaszok. Szerintem jobb, ha az ilyen férfiba nem fektetsz energiát, egyáltalán nem gondokozol rajta, mert csak rosszat tesz az önbizalmadnak.

Nekem nagyon rosszat tett, mert több ilyen eset is volt, hogy úgy éreztem, egyértelműen alakul valami, de nem, egyszer pedig nagyon szerelmes lettem egy ilyenbe, és nagyon nagy pofáraesés volt, hogy semmi sem lett.

Keress egy egészséges férfit!!

2016. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!