Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki már annyira megszokta az egyedüllétet, hogy nem is vágyik párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

28 évesen még soha nem volt párkapcsolatom,de már egyre jobban nem is foglalkoztat a dolog.

Mások is így van ezzel?


2016. nov. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából akkor tudod, hogy ez van, ha már képes vagy csak maagadban gondolkodni. Vagyis nem pont így, de érted.
2016. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,értem mire gondolsz.

Valahogy egyre fontosabbnak érzem az egzisztenciám megalapozását.

És már nem is akarok alkalmazkodni senkihez.

Számomra csak egy hátráltató,teher lenne már.

Azt mondják,hogy ahogy idősödik az ember egyre kevésbé változik.

Én pl nem tudnék senkivel sem egy ágyban aludni,vagy ilyesmik,nekem egy folytonos nyomás lenne,hogy a másikkal foglalkozni kell.


Igen,úgy érzem a célom pont az ellenkezője a párkapcsolatnak,mindenkitől független szeretnék lenni.

2016. nov. 23. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 1-2 éve vagyok egyedül,de szeretnék valakit.
2016. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen van, hogy az ember nem vágyik kapcsolatra - ahogy te is írtad -, teherként, béklyóként éli/élné meg. Nem is kell, hogy különösebb oka legyen, nálad pont van, de van akinél nincs kiváltó ok, egyszerűen így érez.
2016. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vágynék rá, de akivel én akarok az nem kér belőlem. És ez rendszeres.
2016. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én élvezem az egyedüllétet, de ettől függetlenül a szex és az intimitás iránti vágy sose fog kialudni bennem.
2016. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elvben akarok kapcsolatot. De màsnak egy kapcsolat eleje szép és izgalmas, na én teherként élem meg.

Semmi kedvem első randis kötelező körökhöz. Kitapasztalni mit hogy szeret és mit nem szeret. Benyalni magam anyóséknàl. Minden nap több óràs messenger/telefon csevegéshez. Na meg egy működő kapcsolatnál valószìnűleg működne sok minden. Elfogadnánk egymàs rossz tulajdinságait.

2016. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!