Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam, hogy szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam, hogy szeretem de semmi reakcio?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vagyunk együtt, most kezdem igazán megismerni. Ő már mondta, hogy szeret, én eddig nem. A napokban nem egyszer gondoltam magamban, hogy szeretem de sose mondtam ki. Sokat bohóckodik velem, meg alapjáraton ilyen humoros szóval..tegnap is valami aranyköpései voltak, én meg majd szétpukkadtam a nevetéstől. Megöleltem és mondtam, hogy úgy szeretem ezt az embert. De csak annyit mondott, hogy most elárultam magam. Semmit nem tudtam leolvasni az arcából, semmilyen érzelmet nem mutatott. Azt hittem örülni fog, vagy bármi de a szeme sem árult el semmit. Később megirta, hogy jól esett neki amit mondtam. Most én várok sokat vagy tényleg furcsa hogy nem is reagált különösebb módon? Legalább egy mosollyal vagy valami.
2016. nov. 24. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zavarba jött. Én is így szoktam palástolni az érzelmeimet.
2016. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Anno nekem a párom amikor azt mondta, hogy szeret én sem mondtam semmit. Szerintem az sokkal rosszabb ha az ember "kényszerből" rávágja, hogy "én is szeretlek." Pedig szeretem, 11 éve együtt vagyunk azóta is. Szoktam is mondani neki, hogy szeretem, de azt egyébkènt is érzed a másikon akkor is ha nem mondja ki. :)
2016. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, akkor nem is aggódom tovább. Nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam azzal amit mondtam. Féltem mit szól. És az is nagyon igaz, hogy nem a szavak számitanak. Előző kapcsolatomban sokszor hallottam ezt a szót, de cselekedet nem volt mögötte. Most forditva van. Sok tette mutatja, hogy számotok neki.
2016. nov. 24. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj rá a témára, jön ez majd magától. :)


Nekem exemmel úgy volt, hogy elég viharos volt a kapcsolatunk: barátok voltunk, és olyan pillanatok alatt jöttünk össze, hogy nem nagyon tudtam követni érzelmileg a dolgot. Mikor ő először mondta nekem, hogy szeret, akkor jóformán reagálni sem tudtam, leginkább mint aki nem is hallott semmit. :D Mert nekem akkor még korai volt, és nem voltam benne biztos, hogy őszintén meg tudnék rá felelni.

Na, ezen ő totálisan kiborult, bár nekem egy szóval vagy reakcióval sem említette a dolgot. Egyszerűen később, mire én eljutottam odáig, hogy ki mertem mondani a dolgot, már nem érdekelte, nem reagált rá, a max reakció annyi volt, hogy "az jó". Hónapokkal később derült ki, hogy ő direkt nem mondja soha, mert hát én nem reagáltam neki, mikor először szerelmet vallott, és ez neki mennyire fájt...


Igazából arra akarok ezzel, hogy ne hagyd, hogy az ilyen dolgok elsikkadjanak. Nem baj az, ha nem egyszerre jutottatok el a kimondásig (szerintem semmi gond nincs a fent leírt szituval), de most már fontos lesz, hogy ne maradjanak kimondatlanul a dolgok, mert ahogy az én példámon is látszik, könnyen lehet apróságokból is nagy félreértés.

2016. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!