Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy van ez nálatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy van ez nálatok? Hasonló tapasztalat, észrevétel?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy egy szakítás után amint a nő kezdi jól érezni magát, változtat a külsején, esetleg jobban néz ki, mint azelőtt akkor kezdenek rájönni a férfiak, hogy hiba volt szakítani.

Volt, hogy azért szakított velem a párom, mert már nem szeretett. Olyan is előfordult, hogy más nő miatt hagytak el és mindig olyankor próbáltak könyörögni amikor talpra álltam ,összeszedtem magam és jobb formába kerültem.



2016. nov. 24. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont leszarták, hogy összeszedted magad. Nekik éppen akkor jött el a kanos idejük, vagy esetleg a "jaajjj de kivágtak belőlem egy darabot és anyuci nem vigasztal meg(lelkibeteg)" dolog
2016. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha egy szakítást se bántam meg, pláne nem könyörögtem soha exnek, hogy fogadjon vissza, és a barátaim/haverjaim/ismerőseim körében se tudok ilyenről.

Nem tudom, hol tapasztaltad te ezeket.

Bár lehet, hogy a mai fiatal "férfiaknak" már annyira elsorvadtak a tökeik, hogy képesek könyörögni egy nőnek..

2016. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban létező a jelenség.

Viszont én erre legszívesebben visszakérdeznék: Miért nem vagy jó formában mindig? Miért kell ehhez egy szakítás?

Folyamatosan figyelni kell a másikra, és megadni neki azt, amit csak tudsz. Önmagadból is a legjobbat.

Persze ez mindkét félre érvényes.

Hajlamosak az emberek arra, hogy ha már valaki 'megvan', akkor természetessé válik a jelenléte, lustaságból, vagy kialakult biztonságérzet révén azt gondolják, hogy többet nem kell tenni érte. Pedig igen.

A mottó: amikor reggel felkelsz, gondolj arra, hogy jobb legyél, mint tegnap. Persze ez nem mindig sikerül, de törekedni kell rá.

2016. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhíztok, elkényelmesedtek/belustultok, "nyeregben érzitek magatokat", veszekedtek....stb. Ez könnyen vezethet szakításhoz. Az hogy formában vagy, csak annyit tesz, hogy újra szerepben vagy. Hogy egy férfi megmarad-e a párja mellett nagyban függ attól, mit talál az állarcotok/játszmáitok mögött, ill talál-e valamit egyáltalán.
2016. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talan te is hibas lehetsz kicsit abban,hogy akkor kezdessz el magaddal jobban torodni mikor mar vege van a kapcsolatnak.Aztan persze lehet ujrakezdeni,de par honap vagy ev es megint elhanyagolod a kulsod.Nyilvan itt nem arrol van szo,kotelezo mukorom,pothaj,szexi ruci meg vastag smink,hanem hogy egy igenyesenn nezz ki,legyel noies de termeszetes,minimalis smink es apolt kulso.
2016. nov. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos hosszú párkapcsolatban hajlamosak,egyesek, eltramplisodni.én mint férfi szeretek sportolni és igényes is vagyok magamra.a nő elhízik,elhanyagolja magát,már nem kívánom magam mellett annyira mint csúcsformájában.ez termèszetes,a nő sem úgy àll egy zsírdisznó büfögős kanhoz mint egy igényes férfihoz.persze jön a duma,ha szeret ígyisúgyis szeret de nem igaz teljes mèrtékben.amint jobban nézel ki egyértelmű ,hogy jobban észrevesznek.egy rondaságon mit nèzzen az ember?inkább rá sem néz.
2016. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!