Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha az osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha az osztálytársam úgy szerelmes valakibe, hogy csak képen meg tvben látta? :O

Figyelt kérdés
Ja meg koncerten. Nem fogok kertelni: osztálytársam(16éves lány) szerelmes(vagyis ő ezt állítja) a tokio hotel énekesébe... volt már pár koncerten, de ettől még nem ismeri. és szerintem szerelem nem jöhet létre ismerettség nélkül... de és most nem azért akadok ki ezen, mert utálom a TH-t, hanem mert ez az egész elég abszurd...
2010. ápr. 30. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Basszus, épp most olvastam a Bravógörlbe, hogy a Tókjóhotel énekese szerelmes egy 16 éves magyar lányba, aki már volt pár koncertjükön. Szerintem ebből még lesz valami...
2010. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérlek, lődd főbe. :(
2010. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakori abban a korosztályban, ezt elég sokan átélik, és szerencsére általában hamar ki is növik. Nekem olyan 30 éves nő ismerősöm van, aki Axl Rose-ba szerelmes, és nincs senkije, de már évek óta... Na ez már nem a normális kategória, de nyugi általában elmúlik, főleg, ha tényleg szerelmes lesz valaki könnyebben elérhető személybe.
2010. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de már 3 éve ez megy. én is reménykedtem, hogy majd kinövi, dehát nem :/
2010. ápr. 30. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:
És ő tisztában van vele, hogy ez az énekes (nem tudom a nevét, lehet, hogy gáz vagyok) soha nem fogja ezt viszonozni? Lehet hogy hülyén hangzik, de ezt sok ilyen "rajongó" nem tudja felfogni. Szóval először ezt kéne vele megérteni, hogy hiába álmodozik. Persze csak úgy, hogy az imádott személyt semmiféle rossz jelzővel nem látod el, mert azzal csak magadra haragítod. Ha ezt hangoztatja, hogy szerelmes, csak elüldözi azokat a fiúkat, akik vele szeretnének ismerkedni.
2010. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert mindig mikor róla beszél nekem, akkor "Jajj Billci sosem lesz az enyém" szóval... de én szeretném ebből kigyógyítani, mert nem lesz így jó:(
2010. ápr. 30. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Akar fiúkkal ismerkedni, szóval valamilyen kapcsolatot? Nem lehet, hogy neki most még jó ahogy van?

Így csalódhat akkorát, ezt szokták mondani. Ne aggódj, ez még változni fog. Semmiképpen ne erőltesd, mert tényleg csak megharagszik. Ha talál valaki mást, akkor biztos elmúlik, legalábbis muszáj lesz, hisz nem sok fiú tűri el, hogy a barátnője más pasi képét őrizgeti. A rajongásnak is meg van a határa, majd megtanulja.

2010. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ő azt mondja, hogy nem tudna mással lenni, mert azt a formát szereti, így nem tudna mást szeretni. de hát nem szeretheti ha nem is ismerni! Na mindegy, akkor hagyjam békén, majd kinövi?
2010. ápr. 30. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kinövi, mikor ennyi idős voltam, nálunk is rengetegen szerelmesek voltak valamilyen sztárba, és általában kinőtték. A fiúk is, lányok is.
2010. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez de vad :D az ilyeneken mindig röhögök. az a vicces h én is szeret(t)em a tokiohotelt...de sose volt ez a nagy: láw bill v tom v mittomén melyik
2010. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!