Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez? Én magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez? Én magyarázok bele túl sokat vagy valóban akar valamit a srác?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú leszek. A helyzet a következő: 21 éves lány vagyok, a srác 23. Egy helyen dolgozunk, mikor megismertem néhány hónappal ezelőtt, még csak azt sem tudtam volna elképzelni, hogy beszélgetni tudunk majd valamiről, annyi távol állunk egymástól stílusban, ma meg már kb létezni nem bírunk egymás nélkül. Neki van barátnője, már akkor is volt, amikor megismerkedtünk. Mivel össze vagyunk zárva 8 órában így természetesen egyre többet megtudtunk egymásról és egyre jobban egymásra hangolódtunk, rengeteget hülyéskedünk, csipkelődünk, ő elkezdett becézni így drágám, úgy szerelmem stb, amin én csak nevettem, nem éreztem benne semmi mögöttes dolgot. Gyakran hozzám bújt, amit én nem viszonoztam, leginkább zavarba jöttem ilyenkor. Nálam ez nem olyan természetes dolog egy fiú baráttal. Aztán a körülöttünk lévők egyre többször jöttek nekem azzal, hogy a srácnak tetszem, meg hogy a srác rólam beszélt, mikor nem egy helyen dolgoztunk, és valahogy elültették a bogarat a fülembe. Eleinte emiatt feszélyezve éreztem magam a társaságában, folyton az járt az eszembe, hogy mi van ha tényleg nem csak viccel, amikor ilyen félreérthető szituk vannak, de aztán kezdett tetszeni a helyzet, és kezdtem belemenni a játékba. (Ezt nem szabadott volna.) Én is elkezdtem becézgetni, tettem neki egy-két kétértelmű megjegyzést stb, és azóta van ez, hogy szinte elválaszthatatlanok lettünk. Folyton jön, bújik hozzám, simogat, amikor csak lehetősége van rá hozzám ér és már gyakran előfordul, hogy én is kezdeményezem az ölelést. Nagyon lelkis srác és volt alkalom, hogy sikerült egy aprósággal nagyon megbántanom, nem beszéltünk órákon keresztül pedig egymás mellett kellett dolgoznunk, és emiatt a körülöttünk lévők is feszélyezettek lettek, arról nem is beszélve, hogy én tiszta lelkibeteg voltam azalatt a pár óra alatt. A lényeg, hogy hihetetlenül jól esik, hogy ennyire törődik velem, tetszik ahogy simogat, féltékeny vagyok ha bármilyen lányra ránéz. Teljesen beleestem. A környezetünkben mindenki azt hiszi, hogy már rég együtt vagyunk, csak nem akarjuk elismerni. Emellett, hogy így meg van a kémia köztünk, lelkileg is nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sok mindenről hasonlóan gondolkodunk, mindent meg tudunk beszélni. Ez sajnos azt is magával hozza, hogy a barátnőjéről is beszél nekem, amit van hogy nehezen kezelek. Távkapcsolatban élnek, ritkán találkoznak, vannak kisebb problémák, de alapjában véve a srác hosszútávra tervez a lánnyal.

Szóval ilyen pótlék vagyok neki, mivel a barátnője nincs elérhető közelségben, vagy neki egyszerűen ez simán belefér egy barátságba és csak én gondolom túl a dolgokat? esetleg ő sem tudja mit akar? Remélem érthető volt, amit leírtam, próbáltam minél tömörebben összefoglalni, de szerintem így is kihagytam egy csomó számomra fontos tényezőt.

Köszi, ha végig olvasod, pláne ha leírod a véleményed. :)



2016. dec. 4. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megfogadnád a tanácsomat, akkor munkahelyet váltanál, most azonnal. Persze nem fogod úgy gondolni, hogy érdemes csak emiatt, főleg hogy még jó is neked ez az egész szitu valamennyire, még. Ennek nem igazán tud jó vége lenni. A legjobb lehetőség, hogy otthagyja miattad a barátnőjét és összejön veled. De pontosan hogyan tudnál megbízni benne valaha is ezek után? A másik egész jó eset még az, hogyha ő tényleg tényleg nem akar tőled semmi többet annál, ami most is van, barátkozni + minimális közelséget fizikailag, de csak ennyit. Megint nem jó, mert te már ennél többet érzel... És ez csak rosszabb lesz.

25N

2016. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, munkahelyváltás fel sem merült bennem, viszont mostantól nem egy részlegen leszünk majd, szóval max szünetekben leszünk együtt. Abban reménykedem, hogy amennyiben nem mozdulunk olyan irányba, hogy az jó legyen (vagyis, hogy neki továbbra is barátnője lesz, aki nem én leszek)akkor emiatt a távolság miatt alábbhagy ez az érzés bennem. Sokat számít szerintem, hogy napi 8 órában egymás közelében voltunk, kicsit bele is voltunk kényszerítve abba hogy beszéljünk. Egyébként, ha szakítana a lánnyal és esetleg velem lenne, nem gondolom, hogy probléma lenne a bizalom kérdés, mert nem csalta meg őt sem velem. Vagy ez annak számít? Nem tudom, ebből a szempontból még nem gondoltam át. Köszi, hogy írtál. :)
2016. dec. 4. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Ha van külön részleg, és nem egymás nyakában fogtok dolgozni, az már elég lehet. Csak ne legyen rád kényszerítve, hogy napi 8 órát vele legyél.


Nem megcsalás, csak... Hogy mondjam. Ha ez ennyiben marad (tehát nem dobja ki és jön össze veled), akkor igazából bele is férhet. Bár azért a simogatásnak, összebújásnak is vannak olyan szintjei, ami már túlzás. De neked jól esne, ha a te párod lenne, és ezt mással csinálná?


Mindegy is. A gond ott kezdődik, hogyha tényleg lecseréli rád a barátnőjét. Pontosan miért ne csinálná ezt meg később veled is? Egy kicsit is gerincesebb ember kilép egy kapcsolatból, ha már nem jó, és csak utána kezd új párt keresni, nem megvárja, amíg lesz B terv, és csak akkor lép, mert addig is kényelmes úgy ahogy van.


Egyébként meg legnagyobb esélye annak van, hogy meg akar dugni. Sokszor és jól. De nem akarja a kapcsolatát feláldozni emiatt, csak mellé akar téged is. Ez a rosszabb eset... Ami elég általános.

Ebbe semmiképp se menj bele, akármennyire is jól esne. Igen, k jó lenne. Még talán a sokadik alkalom is, nemcsak az első. De nem fogja megérni, mert mint már te is leírtad, már beleestél. Így semmi értelme, mert csak szenvedni fogsz. (Ezt úgy írom, hogy én nem vagyok a szexkapcsolatok ellen. Tök jó dolog. De a "barátság extrákkal" nevű szörnyűséget nem ajánlom senkinek.)

2016. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tobbszor is hangoztatta nekem egy-egy ilyen jellegu beszeletesnel, hogy o soha nem csalt meg senkit es nem is tenne, szoval amig kepben van az egyik addig nem fajulhatnak odaig a dolgok a masikkal. De igazad van, ezek az osszebujasok se olyan artatlanok, es ha csak gondolat szintjen is, de valoszinuleg mar "megcsalta" velem a csajt.

Na, igen... Ez a csak meg akar dugni eset felmerult bennem, az eszem persze tudja hogy ebbe semmi esetben sem szabad belemennem, akarmennyire is szeretnem, de felek az adott helyzetben nem foglalkoznek azzal, hogy mi az okos dontes.

Kicsit most ugy erzem tulsagosan rakattantam az egesz temara, kivancsi leszek, mi lesz igy ha nem leszunk egyutt ilyen sokat. Azt az azert hozzateszem, eleg sokat beszelunk facebookon is, szoval lehet nem fog menni az a tavolsagtartas, hacsak nem veszek en erot magamon.

2016. dec. 4. 01:24
 5/5 anonim ***** válasza:
na azért írok ide mert kiváncsi vagyok hogy hogyan alakultak a dolgok,végül össze jöttetek vagy nem és már van e más valakid azóta?
2020. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!