Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció egy lánnyal ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk már egy ideje jól kijövünk, viszont csinál valamit, aztán sajnálkozik,

Mi erre egy normális férfi reakció? Mit csináltok?


2016. dec. 12. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én éppen netezek.

Mit csinál, leégeti a vacsorát például?

2016. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit csinál?
2016. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell olyan nagy dologra gondolni, mindenkinek a fantáziájára, saját tapasztalatára van bízva. Ja és férfiak válaszára vagyok kíváncsi!
2016. dec. 12. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen bocsánatot kér még azért is, mert a világon van, akkor menekülj előle. Ha csak egyszer-kétszer fordul elő, hogy sajnál valamit, akkor mondd azt, hogy oké, és lépjünk tovább.
2016. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem. Összetöri a tányért, vagy lelöki az uzsonnádat a földre véletlenül a könyökével, vagy mi? Ezt inkább szerencsétlenkedésnek hívják, biztos zavarban van szegény. Mindent jól akar csinálni, de mégse jön össze, mert ideges, hogy nem fog megfelelni. Én erre gondolnék.


Nem tudnál konkrétabban írni?

2016. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös folyt.

Ha ez áll fent, akkor bíztasd; jaj ne viccelj, nincs semmi probléma!!

Ne legyél feszes vele szemben, hanem könnyed.

2016. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem hülyeség! Köszi.
2016. dec. 12. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Most én vagyok fogyatékos vagy más sem érti mi a kérdés ?
2016. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!