Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Miért nem jött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Miért nem jött?

Figyelt kérdés

Ma volt a barátom öccsének a szalagavatója, én nem mentem az egészre, mert beteg vagyok (nem vészes, csak egy kis gyomorrontás). Megbeszéltük a barátommal, hogy a buli után - ő amúgy is sofőr volt - jön és együtt alszunk. Én fél négykor riadtam fel, forgolódtam, nem értettem mi van, merre lehet még mindig. Majd mivel volt tőle egy nem fogadott hívásom, visszahívtam és azt mondta, hogy otthon van... Elvileg voltak itt (a tesójával meg pár barátjával nem tudom pontosan), de csak rakott a tűzre aztán elmentek. És, hogy ő most fáradt, meg amúgyis nem akkora tragédia, ha egyszer nem alszunk együtt, majd holnap beszélünk.

Én persze azóta zokogok, nem tudok visszaaludni, egyszerűen nem értem miért csinálta ezt, még este is beszéltünk többször telefonon, hogy majd jön, nem értem miért csinálta ezt és nagyon nagyon rosszul esik.



2016. dec. 17. 04:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszi nyugtassatok meg, ha van még fent ilyenkor valaki, mert már nagyon kész vagyok :( azt se tudom mit mondjak neki holnap, mindjárt belehalok a fájdalomba
2016. dec. 17. 04:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megertem, mi bajod van, de azert ennyire nem kell tuldramatizalni, zokogokni meg hatalmas fajdalomban lenni. Aludtal, gondolom nem latta ertelmet az ejszaka kozepen bemaszni hozzad, mikor ugyis beteg vagy, es talalkozhattok holnap is.
2016. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek beszéltük meg, hogy jön? Én kapok szívrohamot miatta. Azóta se tudtam elaludni. Meg minek mondja, hogy alig várja, hogy együtt aludjunk, ilyenkor jobban ki tudja magát pihenni (mellesleg én is). Ráadásul egész nap nem találkoztunk, szombatra is programunk lett volna, ahova gondolom így is elmegy, legalább reggel jó lett volna kicsit együtt lenni.
2016. dec. 17. 06:21
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem nagy világfájdalom, tartalékold az aggodalmad komolyabb dologra.
2016. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Egész egyszerűen hisztis liba vagy! Már bocs! Ő is emberből van meg lehetne érteni, hogy ő is lehet fáradt!
2016. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod erdekeben picit allits magadon, mert ezt felnottek hosszutavon nem viselik el. 1 egesz napig nem talalkoztatok, es elmegy nelkuled valahova? Huha. Azert van mason is zokogni a vilagban rendesen. Tudod, en miert sirtam reggel? Az exbaratom varosaban kozel az otthonukhoz bomba robbant. Tobb tucat ember serult meg es fog meghalni, ot pedig nem tudom elerni. Szoval vannak a tiednel nagyobb tragediak is a vilagon, annal hogy nem lattad egy egesz napig a pasidat meg nem aludtal vele...
2016. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jót beszélgettek a tesójával és a barátokkal, mégis aggódott érted annyira, hogy beugrott és rád nézett, hogy minden oké-e. Aztán úgy döntött, hogy úgy alszol, mint a bunda, beteg is vagy, valószínűleg nem ébredsz fel reggelig, ha ő nem keltett fel a megérkezésével. És elment a barátaival/tesójával. Nincs eben semmi extra, ezen ne akadj fenn ennyire. Mondhatod neki, h hajnalban szar volt nélküle, rosszul esett, h nem jött, de nagyon ne cseszd le, mert nem lesz jogos és ki fog akadni.
2016. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a te helyedben biztos nekem is rosszul esne viszont így elolvas azt kell, hogy mondjam, hogy ez tényleg nem olyan nagy tragédia. Rosszul eshet, érezheted magad rosszul miatta de azért ne zokogj emiatt órákig..

Mi is a probléma pontosan? Az, hogy nem aludt veled? Szerintem kibírod ezt az egy napot, nincsen semmi baj, nem tett semmi rosszat. Egyszerűen csak biztos nem akart felébreszteni ráadásul beteg is vagy, és mégis csak az öccse szalagavatója volt, az nagy buli, biztos vigyázott a srácra. :)

2016. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meg mondom őszintén utólag mókás, de akkor tényleg borzasztóan voltam.

Reggel átjött, beszéltünk picit. Rosszul érezte magát este, aztán este még elrángatták filmezni, ahol mindenki negyed óra után kidőlt, ő meg bosszankodott, hogy akkor már itt is maradhatott volna, csak fáradt volt aztán lefeküdt.

Szóval teljesen korrekt, csak a frászt hozta rám.

2016. dec. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!