Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim. Ez nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim. Ez nőknél problémát jelent párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

Vannak közeli haverjaim, ismerőseim, de olyan akit tényleg igaz barátomnak nevezhetnék nincs.


25F



2016. dec. 19. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod foglalni magad, akkor nem. Ha neki attól még nem kell állandóan veled lennie, akkor nem.
2016. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám. :) Nekem sincsenek, és néha zavaró, hogy extrovertáltabb emberekkel vagyok kapcsolatban.


L

2016. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

szerintem hátrány.

új városba költöztem, és nekem sincsenek itt haverjaim, barátaim meg pláne.

abból gáz, hogy ha valaki közkedvelt ember pl sok cimborája van, akkor vonzóbb a nők felé. ez ilyen ősi cucc, hogy a legéletrevalóbbal kell lenni stb, ezért mindig az a legvonzóbb aki a társaság középpontja.

2016. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne abban vonzó, hogy valakinek be nem áll a pofája, nem tud öt percre megülni a seggén, és annyira üres a feje, hogy állandóan körül kell vennie magát emberekkel? Inkább lúzer az ilyen.
2016. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyan nem.

A barátomnak se nagyon vannak.

2016. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, nagyon!

A páromnak van 1-2 jó barátja, és több haverja. Már kezdem kicsit unni,hogy amikor együtt vagyunk(2 nap a hétből) és hivják ki mindig mennünk kell. Persze mindig visz engem is, mert velem is közben de velük is akar lenni. Ha meg én nem akarok, akkor ő se megy és nem akarok egy otthon marasztalós hárpia lenni, inkább kibirok fél órát :))

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem lenne baj, ha ehelyett velem lenne és valamit csinálnánk közösen...

2016. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon vannak barátaim, én lány vagyok ugyan, de hátránynak érzem. Van sok program, ami vonz, de nem tudok kivel menni.
2016. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, úgyhogy engem nem zavarna. Csak ne azért akarjon összejönni velem, hogy legyen kihez szólnia, és a nyakamon lógjon 24/7-ben, mert az ilyentől megőrülök. Ha el tud lenni egyedül is, vagy a haverjaival, akkor rendben van.


30/N

2016. dec. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!