Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok. Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok. Ti szoktatok megtartani a régi kapcsolataitokból pl. Valami közös tárgyat. Olyan ajándékot amin kettőtökről van fotó vagy csak simán képeket, bármi ilyesmit?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar ha látok ilyet egy lánynál. Én mindent eldobok és kitörlök. Tudom hogy milyen érzés lenne látnia rólam képeket amin mással vagy. Illetve olyan tártyakat amik másokhoz köthetőek
2016. dec. 21. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtartottam az emaileket, amikben az ismerkedés elején képeket küldözgettünk egymásnak, mert az is a múltam része. A páromtól sem várnám el, hogy ilyesmit kitöröljön.

Nézegetni nem szoktam, inkább ezzel lenne bajom, ha a párom sokat nézegetné. Amíg nincs ilyen, addig semmi gond :)

2016. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb dolgot kidobtam, de azért nem mindent. A gépemen van egy külön mappa, amiben van 1-2 közös kép, de nézegetni nem szoktam. Illetve nagyon szeretek olvasni, ezért több könyvet is kaptam a volt barátomtól, ezeket a világért sem dobnám ki. A vőlegényem pedig megtartott egy plüssállatot, amit az exétől kapott, és pár fényképet, ami a szalagavatóján készült róluk. Mi ezzel így kiegyezünk, semmi gond nincs belőle. Az exeink néha életünk nagy eseményeinél álltak mellettünk (pl. szalagavató, diplomaosztó, stb...), ezért szerintem nem fair azt kérni a egymástól, hogy teljes mértékben felejtsük el őket.
2016. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem, semmit.

Én ha lezárok egy kapcsolatot, mindent összeszedek (igény szerint visszaadom) vagy kidobom-kitörlöm.

Közös fotók lefeleződnek (ha rólam jól sikerült :D )

Ha kaptam valami hasznosat, pl könyvet és írt bele valamit, azt a lapot kitépem (általában ugye az első lap, amin csak a cím meg ISBN szám van. Tehát nem veszít a könyv az értékéből. Ha ruhát kaptam volna azt pedig eladom v odaajándékozom valakinek.

Amúgy az égvilágon semmit nem tartok meg, amit a másiktól kaptam. Nálam a vége, az tényleg azt jelenti, hogy vége és a másik a múlt része lesz.

Lehet kissé beteges, de ez van.

2016. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Képünk nem sok közös készült, utálta a fotózást. Asszem, egy van, ami felkerült közösségi oldalra, az azóta is ott van. (Nem szívecskés-szerelmemes, közös élményre emlék. Elfér.)

Ajándékokat mindig csak praktikusakat kaptam, könyvet, dvd olvasót, pendrive-ot. Azokat nem fogom kidobni. Könyvet megcsonkítani sem, ahogy fentebb írták.


Ezen kívül egy szál rózsa van szárítva, ami tőle volt - ez el van dugva az emlékes dobozomba. :) Szintén nem árt senkinek. Maga az emlék a fontos (az volt az első mikor valentinra valakitől kaptam valamit), nem az, hogy konkrétan az exemtől van.

A jelenlegi páromtól először kapott virág is hasonlóan el van téve egyébként. :)

2016. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én megtartanám a dolgokat, amit tőle kaptam.

Nem azért, mert az azt jelentené, hogy még mindig kötődök hozzá, hanem azt, hogy a múltam egy része, azok a dolgok boldoggá tettek.

Én nem kitörölni akarom a múltam, hanem elfogadni, hogy vége.

2016. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
képeim senkiről nincsenek, használati dolgokat azokat egyértelműen megtartom, mert senkinek nem kell tudnia kitől van és el se várhatja senki, hogy dobjam ki a kávéfőzőt, a mikrót, a tévét
2016. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel ha valaki érdekel, általában lerajzolom/festem/fotózom csomószor, sok ilyen "emlékem" van, a portfóliómban is vannak, de a nagyobb festményeket pl. egy hatalmas aktot inkább jól becsomagolva elviszem a műterem raktárába, a negatívokat a fotókról meg borítékba, fiók legmélyére.
2016. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fényképeket nem törölök és nem dobok ki. Miért is tenném?

Tárgyakat sem dobok ki csak azért, mert valakitől kaptam.

Ha valakit ez zavar, az jó szűrő arra, hogy nem akarok vele kapcsolatot.

2016. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Abban egyetértek hogy egy használati tárgyat vagy olyasmit ami nem olyan amin rajta vannak egyutt kepen vagy egy írásban az oké. Ilyeneket énse dobok ki. Engem inkább a képek, és szerelmes tárgyak megtartása zavar. Vagy ha megtartja valaki akkor úgy tegye el hogy az új párja ne láthassa
2016. dec. 21. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
A számítógépemen vannak közös képek, de lejelszavazott mappában, úgyhogy a jelenlegi párom véletlenül sem tudná megnézni őket. Meg valahol van még egy-két ajándék, amiket az exeimtől kaptam, ruhadarab, DVD, ilyesmi, de ezekről ránézésre nem mondja meg senki, honnan van, a jelenlegi páromnak meg nem mondtam meg, hogy nem én vettem őket, hanem ajándékok voltak. Szóval semmi olyan nincs szem előtt, ami őt zavarhatná.
2016. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!